fbpx

Хочете подарувати друге життя букету троянд? Навчіться вкорінювати троянди за допомогою натуральних добрив!

Навіть якщо ви не професійний квітникар або садівник, ви зможете самостійно вкоренити і виростити красиву троянду. Тому, якщо у вас у вазі стоїть букет троянд, які ви б хотіли бачити на своїй ділянці, не поспішайте викидати квіти відразу після того як вони почали в’янути.

Рекомендуємо вам спробувати вкоренити троянди.

За допомогою гострого ножа зріжте у троянди верхню частину, таким чином, щоб залишився держак приблизно 25 см. Покрийте воском верхній зріз живця. Для того щоб оновити держак, видаліть з держака все листя і обріжте трохи нижній зріз.

Після цього живці потрібно обробити одним з нижче описаних способів. Цілком логічно буде, якщо ви спробуєте всі 3 способи вкорінення троянд з різними живцями. Таким чином, ви зможете визначити, який із цих способів підходить для вас більше всіх.

Перший спосіб

Приготуйте дріжджовий розчин (100 мг дріжджів на 10 літрів води). Помістіть живці, приблизно на одну третину в цей розчин на 24 години. По закінченню цього часу, промийте живці теплою водою і занурте їх в ємкість з водою, таким чином, щоб вода доходила до половини черешка. У міру вкорінення регулярно підливайте воду, щоб її рівень завжди зберігався на одній позначці.

Другий спосіб

В 1 літрі води треба розчинити 1 чайну ложку меду. У розчин занурте живці на одну третину і залиште їх на 12 годин на медовому розчині. Після цього дістаньте троянди і занурте їх в ємкість з водою, щоб троянди були в воді наполовину.

Третій спосіб

У воду з держаком додайте 10 крапель соку алое (обов’язково свіжого). Алое стимулює появу корінців, і в той же час імунну систему живця. Вода повинна доходити до середини живця. Регулярно підливайте воду, щоб її рівень не знижувався. Через 10 днів можете додайте у воду ще 5-7 крапель соку алое.

Після того як троянда пустить досить великі коріння, дотримуючись всіх правил посадки рослини, висадіть троянди в підготовлений для цієї мети горщик з квітковим ґрунтом.

Ваша троянда обов’язково розквітне!

You cannot copy content of this page