fbpx

“Холостяк-8”: учасниці проекту зіткнуться з непередбачуваними рішеннями норовливого героя та влаштують йому в пoмcту справжній бунт (фото)

У п’ятницю, 6 квітня, на телеканалі СТБ вийде п’ятий випуск романтичного реаліті “Холостяк”.

У ньому учасниці проекту зіткнуться з непередбачуваними рішеннями норовливого героя та влаштують йому в пoмcту справжній бунт. “Обозреватель” пропонує дізнатися, що ще очікує глядачів у новому випуску шоу.

Розпочнеться все з запрошення двох учасниць зануритися в світ зоряного Холостяка Рождена Анусі.

“Я вирішив запросити Машу та Настю до себе на концерт. У такому побаченні є багато дискомфорту, багато стресу, поглядів зі сторони та дуже мало уваги від мене. Дівчина, яка зможе зі мною через це пройти, зможе пройти й через багато іншого”, – пояснив причину свого вчинку Рожден.

Дівчатам дійсно буде складно впоратися з собою, зіткнувшися з популярністю Холостяка та його фанатками.

“Нелегко дивитися, як на твого чоловіка, на виконавця, така реакція зі сторони жінок і закохані очі із залу”, – зізналася Маша.

Читайте також: “ВОНА ПОВЕРТАЄТЬСЯ”: НА ПРОЕКТ “ХОЛОСТЯК” ЗУХВAЛО ВТОРГНЕТЬСЯ СКAНДАЛЬНА АНЕТТІ (ФОТО, ВІДЕО)

Більш того, спілкування Рождена з учасницями після концерту перерве несподіване вторгнення його давньої знайомої – Анетті. Цю дівчину вже встиг полюбити глядачі ще в шостому сезоні проекту. Але ось учасниці восьмого сезону не надто раді будуть її бачити.

“Вона дозволяла собі з ним відкрито фліртувати. Мені здається, у них був роман”, – припустила Маша.

“До проекту я бачила, що вона публікувала в соціальних мережах фотографії з ним разом, писала слова з його пісень. Я думала, що у них роман. Тому я впевнена, що у них щось було і може навіть залишилося”, – поділилася Марина.

Що було між Рожденом і Анетті раніше, і чи залишився колишній зв’язок, а також невже вона теж буде боротися за серце головного героя, можна буде побачити вже у п’ятницю, 6 квітня, о 20:00 на телеканалі СТБ.

You cannot copy content of this page