fbpx
Дозвілля
Хто з знаків зодіаку найкращий сім’янин?

У кожної людини своє ставлення до сімейних цінностей. Багато речей ми переносимо з дитинства у доросле життя. Однак є знаки зодіаку, у яких дуже добре виходить будувати міцні відносини і дружну сім’ю. Хто з них заслуговує звання «кращий сім’янин»?

Стрілець

Стрілець готовий кинути всі забави і направити енергію на побудову міцних відносин. Для щастя своєї сім’ї він може працювати на трьох роботах, аби його обранцю було добре. Топ-3 переваг Стрільця – він вміє чекати, готовий до діалогу і завжди прийде на виручку. Якщо Стрілець любить, то всім серцем. Він завжди намагається балувати другу половинку несподіваними сюрпризами. Стрілець трепетно ставиться до дітей, не шкодує на них грошей і вільного часу. Це дуже пристрасний знак. Зазвичай у нього багато шанувальників. Енергія Стрільця завжди на висоті, але якщо він щиро любить, то про зраду не може йти й мови.

Козеріг

Козеріг – дуже впертий і прямолінійний знак зодіаку. Його можна назвати повноцінним главою своєї сім’ї. Він готовий на все заради своїх близьких. Сім’я для нього – надійний тил. Козероги дуже негативно ставляться до зрад . Що стосується виховання дітей, він керується принципом «строго, але справедливо». Багатьом може здатися, що Козеріг не здатний на емоційний прояв почуттів, але це не так. Партнер Козерога буде здивований поетичністю його душі і палкими зізнаннями.

Читайте також: Рік неймовірного везіння: щасливчиками 2019 року стануть два знаки Зодіаку

Діва

Діва нікому не дозволить думати погано про свою сім’ю. Цей знак зодіаку дуже любить своїх домочадців і, звичайно ж, потихеньку їх перевиховує. Діва вважає, що сім’я повинна бути ідеальною. Якщо направити цю енергію в потрібне русло, то домашнє вогнище горітиме вічно. Діва дуже хоче піклуватися про когось. Для неї це фізична необхідність. Вона дуже прив’язується до своїх домочадців, а зраду вважає стpaшним злoчином. Діва завжди буде намагатися, щоб усім жилося добре. В її родині у кожного є свої обов’язки, і за їх виконанням Діви дуже пильно стежать.

Терези

Терезам обов’язково треба когось любити, тільки тоді вони відчувають себе в гармонії. Сім’я для Терезів означає багато. Вони завжди готові до компромісів і намагаються зробити життя близьких легким і світлим. Якщо Терези люблять, то життя їх другої половинки перетворюється в свято. Ці люди здатні пробачити близькій людині практично все. Вони тонко відчувають настрій коханої людини, а дітей виховують в любові і строгості, справедливо вказуючи на їх помилки .

Pак

Pак не може існувати без сім’ї. Він зробить все можливе, щоб близькі люди були щасливі. Самотні Pаки дуже часто відчувають себе спустошеними. Вони шукають емоційної прихильності і душевного розуміння. Pаки рідко йдуть на зpаду. Якщо цей знак зрадив, то тільки тому, що не відчував себе коханим у відносинах. Для цих людей важливо розуміти, що вони є необхідними. У Pаків не завжди виходить знайти спільну мову з дітьми, а іноді їм просто не вистачає строгості.

Опубліковано 12 січня 2019 року

facebook