fbpx
Події
І партія ”Слуга народу” і я йдемо в політику – Зеленський (відео)

Шоумен і лідер студії “Квартал-95” Володимир Зеленський заявив, що він разом із партією “Слуга народу” йдуть у політику.

Про це він розповів у коментарі “НикВести”, відповівши на запитання журналістів щодо майбутніх виборів, де уточнилось, що партія уже зареєстрована (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

“Партія “Слуга народу” йде в політику. А Володимир Зеленський – це партія “Слуга народу”. Поки я не готовий назвати членів”, – сказав він.

У Зеленського запитали, чи складається партія із однієї людини, на що він відповів – “такого не може бути”.

“У нас дуже велика команда в “Кварталі”. Людей, яких ви навіть не бачите на сцені – 300 осіб працює. Тому багато людей, які будуть у партії “Слуга народу”, вони зі мною виросли. Це не артисти”, – наголосив Зеленський.

Він уточнив, що закінчив юридичний факультет в університеті. А з тими, хто працює із ним у студії “Квартал-95”, шоумен разом навчався.

“Займаються юридичними питаннями, фінансовими. Креативні люди. Розумні люди. Я не сказав, що “йду або не йду” (у президенти. – Ред.). Я не граюся в ці історії”, – пояснив шоумен.

На запитання Зеленському, чи йде він у президенти, артист розсміявся, зазначивши – “це інше запитання”. “Я конкретно кажу. Це інше запитання, тримаємо інтригу”, – поділився Зеленський.

Джерело.

You cannot copy content of this page