fbpx
Події
І там “відзначились”: Нещодавно в Латвії “Союз росіян Латвії” вирішив влаштувати незаконний пікет. В чому причина невдоволення, та чим скінчилось? Подробиці

Їхнього “цвіту” та по всьому світу і скрізь відзначились.

Нещодавно стало відомо, що Латвії росіяни вийшли на протест проти демонтажу пам’ятника визволителям Радянської Латвії та Риги від німецько-фашистських загарбників.

Затримано п’ятьох активістів, яким може загрожувати депортація.

Про це повідомляє Delfi та глава МЗС Едгарс Рінкевичс.

У повідомленні йдеться, що, початково акцію проти демонтажу пам’ятника оголосила політична партія “Союз росіян Латвії”, але Ризька дума вирішила не допускати партію до її організації.

Звісно, це ж не рф і в Латвії на протест вийти безпечніше, ніж вдома, тому росіяни  у кількості 50-ти осіб усе ж в понеділок увечері в парку Перемоги зібралося.

Пізніше поліції все ж вдалося розігнати частину протестувальників, проте п’ять з них були затримані.

Проти них відкрили справи про адміністративні правопорушення за порушення закону про проведення зборів, ходів і пікетів.

Двоє осіб не підкорилися вимогам поліції, тому проти них були розпочаті адміністративні справи за ворожі коментарі.

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс пообіцяв протестуючим іноземцям депортацією.

“Якщо який-небудь іноземець (незалежно від національності) буде викритий в незаконних і несанкціонованих діях під час демонтажу пам’ятника в парку Перемоги, він буде внесений до списку небажаних для Латвії осіб і видворений з країни”.

Додамо також, що, Латвія може переглянути вже видані росіянам види на проживання і візи. Їх можуть анулювати за підтримку війни в Україні.

Крім цього, влада Латвії збирається обмежити в’їзд в країну громадян рф за шенгенськими візами.

23,08,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page