fbpx

InformNapalm ідентифікував військову частину льотчиків рф, які, ймовірно, завдали удару по Кременчуку

Розвідувальна волонтерська спільнота InformNapalm оприлюднила розслідування щодо причетних до атаки на торговий центр у Кременчуку, що спричинило десятки жеpтв серед цивільних.

“Воєнні злoчинці, які атакували Кременчук, служать у 52-му гвардійському важкому бомбардувальному авіаційному полку військової частини 33310, що базується в Калузькій області, в населеному пункті Шайковка. На озброєнні полку стоять саме Ту-22М3, які атакували Україну ракетами Х-22″, – повідомляють в спільноті.

На відео, що раніше публікували російські ЗМІ, видно окупантів, які можуть бути причетними до атаки на місто Кременчук. Проте, ступінь їхньої вини треба довести.

“Всі діючі пілоти російської авіації, які здійснювали, здійснюють, або будуть здійснювати бойові вильоти (особливо ті, що знаходяться у складі екіпажів Ту-22М3) мають бути або притягнуті до трибуналу або ліквідовані”, – додають у розвідувальній спільноті.

Згідно з інформацією за 2019 рік, командиром авіаційного загону військової частини 33310 був майор Олексій Сергійович Іваненко, пише Новинарня.

Фото: Новинарня.

06/28/2022

You cannot copy content of this page