fbpx
Події
InformNapalm порахував кількість знищених російських складів з боєприпасами в ОРДЛО за останні дні

За останні три доби в тимчасово окупованих районах ОРДЛО було знищено щонайменше сім ворожих складів із боєприпасами, – підрахували в міжнародній волонтерській спільноті InformNapalm.

“За останні 72 години на території ОРДЛО високоточними ударами було уражено як мінімум 7 об’єктів, на яких розміщувались значні запаси боєприпасів, починаючи з 2014-2015 років. 7 пострілів і 7 знищених цілей з БК. Зокрема, лише знищений склад боєприпасів в окупованому Хрустальному (Красний Луч) містив до 1 тис.тонн боєприпасів”, – розповіли волонтери.

В InformNapalm зазначили – місцеві знають, що “росіяни намагаються” розмити успіхи ЗСУ”, прострілюючи центр міста меншими калібрами (проводять типові дії, які характеризуються як операції “під чужим прапором”), щоб залякати місцеве населення і перебити чутки про високу точність роботи ЗСУ виключно по складах боєприпасів”.

У спільноті зауважили – вся ця інформація про уражені ворожі склади “вселяє обережний оптимізм щодо початку впровадження на фронті дій сучасних високоточних типів озброєнь, за допомогою яких українська армія точково зменшує бойові спроможності армії рф та зрізає наступальний потенціал росіян на Донбасі”.

Фото: РБК.

06/20/2022

You cannot copy content of this page