fbpx
Без категорії
Існує дві точки зору: одна її, друга неправильна! Найвредніша свекруха за знаком Зодіаку

Про відносини зятя і тещі складають анекдоти, а ось про свої свекрух розповідають лише близьким подругам по секрету, тому що це абсолютно не смішно. Які свекрухи найвредніші, розповість гороскоп.

Найкраща свекруха – це та, яка живе від вас за багато кілометрів. Причому чим далі відстань, тим кращі відносини. Хоча, звичайно, є винятки, коли невістка і свекруха живуть душа в душу. Під якими сузір’ями народжуються найприскіпливіші та найвибагливіші свекрухи знають астрологи.

Pак. Найголовніше для Жінки-Pака – це її сім’я і затишок в домі. Тому мама чоловіка буде часто приходити до вас з ревізією, вчити вас вести домашнє господарство і виховувати дітей, а також телефонувати по десять разів на день цікавлячись чи одягнув шапку і що їв на сніданок її синочок.

А якщо додати до цього її неймовірну проникливість, емоційну чутливість і образливість, то стає зрозуміло, що підтримувати хороші відносини буде нелегко. Спробуйте хоч раз забути привітати маму чоловіка з Днем наpодження, загладити провину перед злопам’ятним і образливим Заком буде дуже непросто.

Читайте також: Ваш час прийшов – час ДІЯТИ! У цих 6 знаків Зодіаку розпочалися 5 років щастя і удачі

Овен. Жити з авторитарним Овном дуже непросто. Вона не буде маніпулювати і плести інтриги, вона скаже вам все в обличчя. Овен прямолінійний і впертий. Існує дві точки зору: одна її, друга неправильна. Тому ваша думка про те, як правильно пекти пироги, виховувати дитину і спілкуватися з чоловіком враховуватися не буде. Сперечатися з Овном собі дорожче. Вона з усіх сил намагатиметься контролювати все ваше життя при цьому чекаючи подяки, адже вона робить все це заради молодої сім’ї, самі то ви ніяк не впораєтеся.

Діва. У пунктуальної і педантичної Діви все розкладено по поличках, всі і усьому повинні дотримуватися правил і ніяких імпровізацій. Щоб сім’я її сина жила «по-людськи», вона не покладаючи рук буде намагатися вам допомогти в основному цінними порадами та рекомендаціями.

Адже ви самі не знаєте, чим годувати чоловіка і дітей на сніданок, і як правильно варити вівсянку. І навіть, коли вам буде 40 років свекруха буде продовжувати вчити вас і наставляти. Заспокоїться вона лише в тому випадку, якщо перейметься до вас довірою і буде впевнена, що ви все робите правильно. Але це буває досить рідко.

За матеріалами – Колобок.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook