fbpx
Без категорії
Історія про чоловіка, який з віком почав сумніватися в своєму виборі дружини

Шлюб – це надзвичайно трудомістка щоденна робота. Незалежно від тривалості сімейного життя, від обох партнерів потрібне терпіння, сила волі і нескінченна любов і ніжність, щоб крихкий союз не розбився.

І звичайно ж кожна сім’я єдина і неповторна. Ця історія розповість вам про чоловіка, який з віком почав сумніватися в своєму виборі. Коли він зважився розповісти про це своїй дружині, то отримав геніальну відповідь…

Після 50 років шлюбу я уважно подивився на свою дружину і сказав: «50 років тому у нас був маленький будинок, старенька машина, ми спали на дивані і дивилися маленький чорно-білий телевізор, але зате щоночі я лягав в одне лiжко з красивою 23 -річної дівчиною ».

«Зараз у мене величезний дорогий будинок, дві дорогих машини, величезне ліжко в розкішній спальні, телевізор з широким екраном, але я сплю в одному ліжку з 69-річною жінкою. Я починаю сумніватися в своєму шлюбі».

Читайте також: Одружився я досить рано і по зальоту… А потім я зустрів її і ця зустріч стала фaтальною!

Моя дружина дуже розумна жінка. Вона не образилася і не лаялася. Вона просто запропонувала мені піти і знайти собі 23-річну дівчину, а вона вже подбає про те, щоб я знову жив в маленькому будиночку, спав на продавленому дивані і дивився чорно-білий телевізор.

Ну хіба жінки не прекрасні? Вони справді знають як вирішити всі проблеми своїх чоловіків!

За матеріалами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page
facebook