fbpx

Катя звісно ж одразу запропонувала почати жити разом. Денис охоче погодився, тепер вони зможуть більше часу проводити разом, та й за квартиру платити не потрібно. Пізніше він зробив пропозицію Каті, і коли здавалось що краще й бути вже не може заявив

Катя давно мріяла про свою квартиру. І заради цієї мрії вона готова була  пережити будь що. Вона працювала на кількох роботах, в усьому собі відмовляла і на всьому економила.

На роботі її не надто любили, тому що вона дуже рідко дозволяла собі купувати новий одяг. Обідала вона зазвичай в офісі, бо їжу приносила з собою. Через 10 років їй все ж вдалося придбати квартиру, на яку вона так довго чекала.

Після здійснення мрії, здавалося, життя стало налагоджуватися. На роботі Катя отримала підвищення і зустріла хорошого чоловіка. Вони почали зустрічатися.

І через певний час Денис сказав:

– Мені потрібно край з’їхати з орендованого житла, там син господарки приїздить, – так йому пояснили.

Катя звісно ж одразу запропонувала почати жити разом. Денис охоче погодився, тепер вони зможуть більше часу проводити разом, та й за квартиру платити не потрібно. Пізніше він зробив пропозицію Каті, і коли здавалось що краще й бути вже не може заявив.

– А, як ми будемо жити далі? – почав чоловік, – я ж тут живу на пташиних правах. Ти господиня, а я так, квартирант.

– Чому квартирант? Ти мій майбутній чоловік, – Катя посміхнулася, намагаючись підбадьорити нареченого.

– Саме так, виходить, що я буду чоловіком тільки в паспорті. А тут я не господар. Це не правильно. Главою сім’ї і господарем має бути чоловік, – мовив Денис.

– Я думаю, що у нас все буде добре, не переймайся.

– Ні, я хочу, щоб ти переписала пів квартири на мене. Тоді я не буду відчувати себе квартирантом, а буду рівноправним тобі. Так я зможу відчути себе чоловіком, – повідомив про своє рішення чоловік.

Катя навіть не знала, що відразу відповісти, вона так довго працювала заради цієї квартири.

– Чи ти мене не любиш? – Денис пильно подивився на дівчину, – Переймаєшся, що я можу щось не те зробити?

– Ні, звичайно, просто це несподівано.

– Я б все заради тебе віддав, навіть всю квартиру б на тебе записав, тому що люблю тебе. А ось ти для мене навіть таку дрібницю зробити не можеш, – продовжував наполягати Денис. – Або ти перепишеш половину квартири на мене, або ми забираємо заяву з РАЦСу, я не хочу одружуватися на тій, кому я байдужий.

Катя вирішила не піддаватися і відмовила Денису. Заяву він забрав у той же день і пішов, як виявилося, до якоїсь Олі, його колеги по роботі, у якої також була двокімнатна квартира в місті.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page