fbpx
Історії з життя
Коли мене не було вдома, він вивіз усе, що тільки можна було. Під будь-яким приводом приходить у нашу квартиру, нічого не каже, все мовчки

Моя історія схожа на багато хто, з чоловіком прожили 23 роки в шлюбі, а останній рік став нестерпним.

Він влаштувався на нову роботу, а там нові враження нові співробітниці, нові інтереси.

Загалом знайшлася та, яка, зруйнувала і свою сім’ю, і мою.

У мене доросла донька, 19 років, а та, до кого чоловік пішов, була заміжня, має десятирічну доньку. Спочатку я думала, що це просто чергове захоплення, але все більше чоловік віддалявся від мене, від дому. І все мовчки, на розмови не йшов, нічого не пояснював.

А одного прекрасного дня, я не зайшла вдома “свідоцтва про шлюб”. Задала питання – без відповіді, все мовчки.

Я зрозуміла, що хоче розлучитися. На початку січня приїхав додому, зібрав деякі особисті речі і пішов, не сказавши ні слова, все відбувалося на очах у дочки. Я не знала, що говорити дитині.

А пішов він жити на квартиру покійних батьків, туди ж переїхала його нова кохана. Вся ця інформація у мене від її свекрухи. Всі навколо враженні від такого вчинку чоловіка.

Різниця у віці у них 20 років (хоча цим зараз нікого не здивуєш),  у липні нас офіційно розлучили.

Залишилося поділити майно. Буде дуже важко. я знаю, бо він же хоче обдарувати нову любов всім, що ми нажили, а мене з дитиною виставити за поріг.

Читайте також: Мама мені гроші тільки в борг дає. За кожнісіньку гривню нагадує, хоч сама дуже непогано живе

Коли мене не було вдома, він вивіз усе, що тільки можна було. Під будь-яким приводом приходить у нашу квартиру, нічого не каже, все мовчки, як ділити майно і що робити далі я не знаю.

За довгі роки я залишилася одна без роботи, без сім’ї, донька вчиться в іншому місті. Як жити далі не знаю, соромно вийти на вулицю, в чому я винна, чому зі мною так, за що?

You cannot copy content of this page