fbpx
Історії з життя
Коли не стало мого чоловіка, єдиною підтримкою мені і дітям була його мама. Ніна Аркадіївна узяла на себе догляд за онуками а я пішла працювати. Якщо чесно, я ніколи не думала про те, що можливо, колись знову вийду заміж, але доля розпорядилась по іншому. Артур дуже добра і порядна людина, я його щиро кохаю, але проти нашого союзу раптово виступила Ніна Аркадіївна

Коли не стало мого чоловіка, єдиною підтримкою мені і дітям була його мама. Ніна Аркадіївна узяла на себе догляд за онуками а я пішла працювати. Якщо чесно, я ніколи не думала про те, що можливо, колись знову вийду заміж, але доля розпорядилась по іншому.

Артур дуже добра і порядна людина, я його щиро кохаю, але проти нашого союзу раптово виступила Ніна Аркадіївна.

Ми з чоловіком моїм першим прожили у шлюбі усього лиш п’ять років. У нас саме близнюки з’явились, може й безсонні ночі так вплинули на мого чоловіка першого, але одного дня його не стало. Сказали, що заснув за кермом.

Ніна Аркадіївна стала моєю опорою і підтримкою у той важкий період. Вона здала свою квартиру в оренду, звільнилась з роботи і присвятила своє життя онукам.

Я ж вийшла на роботу, адже забезпечував сім’ю раніше мій чоловік, я в декреті була. Залишилась Ніна Аркадіївна майже на цілий день одна із двомісяною двійнею.

Читайте також: Прийшли Єгор із Галиною мою доньку сватати. Обмінялись рушниками, вручила Надійка моя Єгору хлібину, пустила я сльозу і сіли ми до столу – знайомитись ближче. І тут починає зять мій майбутній говорити. Дивлюсь на нього і розумію, що десь я таку пісню багато разів чула. Прямо от точно знала, що зараз скаже. Уже й перепитала у Галини, а чи не син Єгор мого колишнього чоловіка

Роки минали, діти росли. Я й не думала, що колись вийду знову заміж. Моє життя вертілось зовсім у інших вимірах, турботи про дітей, про здоров’я Ніни Аркадіївни і про забезпечення дітей усім необхідним. Який заміж? Коли про себе думати було?

Але Артур так стрімко у моє життя увійшов. Оточив турботою і увагою, одразу знайшов спільну мову з моїми хлопчаками. Я вперше за багато років видихнула. Коли сам тягнеш воза то ніби й не тяжко, звикаєшся, але коли поруч хто стає і допомагає, розумієш врапт, як виморився, як важко тобі було увесь цей час.

От тільки у цій бочці меду є велика ложка дьогтю – моя свекруха. Ніна Аркадіївна категорично не приймає Артура. Кожного разу, коли він приходить на гостину вона влаштовує огидні сцени. Останнього разу відчинила двері і сказала, аби він забирався із нашого дому, що йому тут не раді. Мені довелось втрутитись і пояснити, що дім власне – мій і що Артур такий самий гість, як і вона.

От тепер маю я що слухати. Хлипає Ніна Аркадіївна то починає речі збирати, то покидає. Бачте її мої слова дуже образили. Вона ж то думала, що ми сім’я, а виявилось що я її за гостю вважаю.

Мені дуже шкода цю святу жінку, але зрозуміти її позиції я не можу ніяк.

Найближчою людиною у всьому світі мені була і є Ніна Аркадіївна, але нині вона зробила все, аби я обиоала: вона, чи шлюб з Артуром.

Як же мені вчинити, аби Ніна Аркадіївна залишилась у нашому житті і аби не втратити свого несподіваного щастя жіночого?

Таміла К.

06,08,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page