fbpx
Історії з життя
Коли прийшов лист, я не поспішала його відкривати. Але цікавість узяла своє. Дива не сталося. У листі були вказані прізвище та ім’я мого чоловіка, його колишньої дівчини і дата народження дівчинки. Все збігалося

Вчора я дізналася, що у мого чоловіка є дитина на стороні. Я навіть вимовити вголос це не можу. Це немов сон. Мільйон питань в голові, а задати їх нікому. Мій чоловік поїхав у відрядження на три дні і повернеться тільки післязавтра. З одного боку це добре, я зможу привести думки в порядок і подумати, що з цим усім робити. Але про все по порядку.

Коли ми почали зустрічатися, я знала, що він не вільний. У нього була дівчина, він покинув її заради мене. Нам було по 27 років. Якийсь час ми жили в цивільному шлюбі, але потім зареєстрували свої стосунки. Цього року нашій родині виповнилося рівно десять років – ювілей. Ми щасливі, але, на жаль, дітьми обзавестися так і не змогли. Я довго намагалася, але нічого не вийшло.

Наскільки я знаю, колишня дівчина мого коханого чоловіка заміжня і виховує дочку. Вчора вранці мій чоловік поїхав у відрядження. Він працює торговим представником будівельних матеріалів і часто в роз’їздах.

Увечері я сиділа за комп’ютером, і на пошту прийшов лист. До слова, пошта у нас одна на двох, ми ніколи нічого не приховуємо один від одного. Так ось, я відкрила лист і прочитала. Там говорилося про те, що пише дівчинка Даша дванадцяти років. Вона називає себе дочкою мого чоловіка. Розповідає, що дізналася від своєї мами правду, хто її батько і вирішила написати. Вона хотіла б зустрітися з батьком, щоб спілкуватися в майбутньому. Я заціпеніла. Я думала, що це чийсь жарт. Тоді я відповіла їй, нібито від імені чоловіка, що може вона помилилася адресатом так як у нього немає дітей. Я сиділа і просто не знаходила собі місця від нетерпіння. Я думала, зараз мені дадуть відповідь, що помилочка вийшла, не тому татові написала. Коли прийшов лист, я не поспішала його відкривати. Але цікавість узяла своє. Дива не сталося. У листі були вказані прізвище та ім’я мого чоловіка, його колишньої дівчини і дата народження дівчинки. Все збігалося. Виходить, коли він покинув свою колишню, вона була при надії. Ось тоді-то я і зрозуміла, чому Бог не дав мені дітей. Тому що я забрала у дитини батька.

Я нічого більше писати не стала. Голова йшла обертом від новини. Мені було цікаво чи знав мій коханий, що у нього росте дочка. Адже цілком міг. А якщо не знав? То, що зміниться в нашому житті після цього? Я не змогла подарувати йому спадкоємця або спадкоємицю, а тут ось вона з’явилася вже доросла і хоче спілкуватися з ним. Що мені робити? Просто видалити лист, а контакт заблокувати? Не варіант. Зателефонувати і порадувати, що у нього знайшлася дочка? Здається, я втрачаю життєві орієнтири. Всі варіанти, які мені приходять на думку так чи інакше нічого доброго не віщують.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page