fbpx

Коли він почув, як жінка з кимось домовляється про зустріч, то мало там не зомлів. Думки в його голові крутилися зі швидкістю світла, він вже думав, що і за грати сяде, але так того жінці не подарує

Коли ми з чоловіком тільки одружилися, то він мене дуже ревнував. Я не якась там писана красуня, але боже борони було стати з кимось поговорити чи привітатися на його очах – одразу допити:

– Чого говорив саме з тобою?

– Чому ти йому відповідала?

– Сому на тебе той чоловік дивився?

– Чому ти подивилася на того чоловіка більше п’яти секунд?

А, коли він повертався від свого кума, то хоч вдома не ночуй – буде говорити і випитувати, чи є у мене хтось, бо я спізнилася цього тижня з автобуса на десять хвилин.

А друг його, я вам скажу, не від злості отак говорить, для нього то як смішинка – він пожартує, побачить Вікторову реакцію і спокійнісінько собі живе. Він же не знає, яку бурю сіє у мене вдома. Я вже йому сама казала і жінці його, але марно.

– Оресте, ти жартуєш, а він жартів не розуміє. Ти своїми словами робиш у мене в хаті клопіт.
Але той лише реготав. То ж я вирішила його провчити, щоб мого чоловіка не настроював проти мене і свою жінку почав цінувати.

Оля була моєю доброю знайомою і я вирішила їй все розказати на чистоту.

– Олю, чоловіка я маю ревнивого і ти того не знаєш, бо твій Орест не такий, але це ще той концерт. Давай, ми обох чоловіків провчимо?

І я їй розказала нехитрий план.

Вирішила я залучити й свого чоловіка, тому й почала йому казати.

– От тобі Орест про мене всяке каже, але сам не бачить, що у нього під носом діється. Я вчора його Олю бачила з чоловіком в кафе. Я йшла повз і аж завмерла. Коли побачила, як Олю за руку чужий хлоп тримає.

Того й додому спізнилася, все приглядала, чи то вона.

– Та ти що!, – зрадів чоловік, – От я йому скажу. А то все на тебе наговорює.

– Скажи, але так, аби він сам на власні очі переконався.

– А як?, – питає мене чоловік.

– Хай Олі залишить записку, що він поїхав до батьків на кілька днів, а сам хай сховається в шафі і дочекається того кавалера.

– Ого, але ти й придумаєш, – здивувався мій чоловік, але до Ореста просто побіг.

Далі вже була роль Олі і вона її виконала просто на премію Оскар.

За її словами, приходить вона додому і бачить записку: «Олю, я поїхав до батьків. Буду через кілька днів».

Вона походила по квартирі, подивилася і взяла ручку та дописала щось на листочку, а тоді взяла телефон і почала дзвонити.

– Алло, котику, мій поїхав на кілька днів, то квартира буде вільна. Зараз зустрітися? Добре, біжу!

Оля підмалювала губи і пішла геть.

І історія очима Ореста, яку мені переказав Віктор.

Записку він написав, і речі зібрав, щоб було видно, що поїхав. Але почав лізти в шафу і не вмістився, бо хлоп він в тілі. Тоді він заховався за штору. Ба більше того – прорізав дірку і підглядав за Ольгою.

Коли він почув, як жінка з кимось домовляється про зустріч, то мало там не зомлів. Думки в його голові крутилися зі швидкістю світла, він вже думав, що і за грати сяде, але так того жінці не подарує.

– Розумієш, Вікторе, то як роздвоєння – я був певний, що то моя друга половинка, а вона отак підступно вчинила. Я думав що втрачу глузд.

Якось він вибрався з тої штори і побрів до виходу з найчорнішими думками. Але цікавість таки змусила подивитися, що ж там Оля написала на записці.

«Я бачу твоє око через дірку в шторі. Не знаю, що тобі за це зроблю. Пішла в магазин за хлібом».

Відтоді Орест і слова не каже моєму чоловікові про мене, бо на власній шкурі відчув, які то приємні відчуття.

А мій Віктор все менше мене дістає розпитуваннями і я розумію, що він або зрозумів, що я йому віддана, або те, що. Коли жінка захоче обдурити, то вона такі способи винайде, що краще вже нічого не знати

You cannot copy content of this page