fbpx

Кому платити за газ? – Нафтогаз просить отримати новий номер особового рахунку

Українців із 1 травня перевели на нового постачальника газу.

Вартість газу не змінилася – 7,96 грн за куб., ціну обіцяють не змінювати до кінця війни. Всіх клієнтів облгазів переведуть на нового постачальника – “Нафтогаз” і платити доведеться на новий рахунок.

Тому українці мають отримати номер особового рахунку – перейти до чату GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести код EIC. Це персональний газовий номер об’єкта газопостачання, що складається із 16 символів – латинських літер та цифр. Його можна знайти в особистому кабінеті, контакт-центрі облгазу або в рахунку за розподіл чи постачання газу.

“Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме з його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, завантажити довідку про пільги та субсидії, отримати акт звірки тощо. Також ви можете отримати особовий рахунок , звернувшись до контакт-центру ДК “Нафтогаз України”, – повідомили у компанії.

Нових користувачів просять повідомляти про виставлені рахунки за травень від попереднього постачальника на електронну скриньку [email protected]. Також з питаннями можна звертатися до контакт-центру за телефонами:

• +38 066 300 28 88;

• +38 098 300 28 88;

• +38 093 300 28 88.

Фото: ілюстративне.

06/28/2022

You cannot copy content of this page