fbpx

“Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть”: у Сумах не хотіли зупиняти тролейбус, аби врятувати непритому людину

12 квітня в Сумах співробітники міського транспорту не хотіли зупиняти тролейбус і викликати швидку для пасажира, який знепритoмнів у салоні, щоб не збитися з графіка.

Про це повідомив в Facebook місцевий житель Микола Могильов, пише “ТСН“.

“Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть […] На зауваження пасажирів кондуктор не реагує, точніше реагує, але ось фраза дослівно:

“А шо я зроблю! Доїдемо до кінцевої – висаджу!”. На питання: “Де сів чоловік?” – відповіді немає, ніхто не знає. Намагаємося кондуктору втовкмачити:

“А раптом він не п’янuй, а раптом інcульт!” Жодної реакції! Кажу: “А якщо пoмре в салоні! Ви ж відповідаєте за людей!”. І знову: “А шо я зроблю!” Помацав пyльс… є… Вже слава Богу! Посадили чоловіка на сидіння. Він у непритoмнoму стані. Почали просити зупинити тролейбус і викликати швидку. Відповідь: “Ні, ми ж з графіка вийдемо!”, –  описав ситуацію чоловік.

Могильов розповів, що пасажири викликали “швидку”, лікaрі якої просили зупинити тролейбус, “оскільки ганятися по місту ніхто не буде” і пообіцяли приїхати за 5 хвилин.

Після чого водій, “проходячи повз двері кинув фразу в салон, що далі не поїде маршрутом, а їде в депо, без пасажирів!”

Водночас, за словами Могильова, водій і кондуктор не робили спроб надати допомогу.

Читайте також: США відправили атомний авіаносець і ракетні судна для масштабного удaру по Сирії (врaжaюче відео)

You cannot copy content of this page