fbpx

«Конституція як рентген – показує наші сильні та слабкі сторони, наші принципи та цінності, рівень свободи та права, які ми готові захищати» – привітання президента з Днем Конституції України

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців 28 червня з нагоди Дня Конституції України. Відео оприлюднили на офіційних сторінках очільника держави у соцмережах.

“Конституція – це точка розвитку, до якої ми прийшли за століття історії. Форма правління показує, перейшли ми на інший рівень цивілізації чи застрягли в ері тиранії та диктатури. Конституція як рентген – показує наші сильні та слабкі сторони, наші принципи та цінності, рівень свободи та права, які ми готові захищати. Рівень зрілості та зобов’язання, які ми готові виконувати”, – заявив Зеленський.

Президент наголосив, що українці ухвалили Основний закон 26 років тому і через 26 років захищати свою державу – наш основний закон.

“Не ми розпочали війну, не ми перші почали стріляти і не ми перші напали. Ми захищаємо Україну, яка є суверенною, незалежною, демократичною соціальною та правовою державою”, – підкреслив Зеленський.

“Ми битимемося за кожен метр нашої землі. До останнього ковтка повітря. Тому що змінювати конституційний лад держави може лише народ. Нам добре відомий термін “демократія”, тому ми не знаємо, що таке “п’ятий термін”, – продовжив президент.

“Наш народ неможливо перемогти. Тільки знищити. Але і це неможливо. Тому що ми козацького роду!.. Для нас неминуча перемога. А для ворога неминуче покарання. І воно буде. І буде мир”, – наголосив Зеленський.

Фото: скрін з відео.

06/28/2022

You cannot copy content of this page