З нагоди святкування платинового ювілею Королеви Єлизавети II, ведмежа Паддінгтона запросили до Букінгемського палацу на чаювання з Королевою. Цією зустріччю Королівська родина поділилася на Ютуб.
Історія Паддінгтона – більше, ніж просто вигадка.
Наприкінці 1930-х – початку 1940-х років письменник Майкл Бонд побачив єврейських дітей-біженців, що прибули до Великої Британії, рятуючись від нaцистських жaхів. “Всі вони мали етикетку на шиї з їхнім іменем та адресою, а також невеликий футляр або пакет з усіма їхніми цінними речами, — казав Бонд в інтерв’ю The Telegraph. – Немає сумнішого видовища, ніж біженці”. В 2014 на великі екрани вийшов фільм британського режисера Пола Кінга “Пригоди Паддінгтона”. Нагадаємо, що в українському прокаті його озвучував Президент Зеленський.
Образ ведмедика Паддінгтона певним чином уособлює образ дітей, що лишилися без опіки через війну.
“Будь ласка, подбайте про цього ведмедика. Дякую”, — йшлося в бірці на шиї Паддінгтона, коли на вокзалі його знайшла та прихистила британська родина Браунів. В цьому контексті жовто-блакитне вбрання Королеви набуває особливого сенсу, адже Велика Британія стала тією країною, що прийняла тисячі українських біженців, пише Vogue.
Фото: proshokino
06/05/2022
Популярні статті
- Як черги з “євроблях” зашкодили репутації України
- РФ ввела санкції проти групи Єрмака-Макфола і зробила помилки в іменах
- Як бреше Міноборони росії – дослідження видання «Проект»
- За один день «енергетичного безвізу» Україна заробила десять мільйонів гривень — Шмигаль
- Заради того, аби “роздати” якомога більше паспортів рф. Окупанти на окупованій Херсонщині широко поширюють черговий фейк