fbpx

“Ласковый» Шатунов рвався добровольцем воювати проти України: “Поїхали на Донбас”

Директор покійного виконавця Аркадій Кудряшов на церемонії прощання з Шатуновим розповів, що той планував воювати на Донбасі проти України. Він розповів, як на початку війни артист запропонував йому разом йти воювати.

“Юра сказав: “Аркадій, поїхали запишемося добровольцями”. Ось така у нього реакція була, ось перша реакція, найперша, каже: “Поїхали на Донбас”, – передає ТСН з посиланням на MK.

Ба більше того, виявляється, що, за словами організатора концертів, Юрій Шатунов просто нeнавидів українців, особливо після 2014 року. Співак казав, що усі мешканці України бaндерівці, нaцисти та фaшисти.

Про це розповіла піарниця Анна Салата у своєму Telegram-каналі “Я вам пишу!”. Як доказ, вона розмістила повідомлення від концертного організатора, який працює з відомими артистами в Європі. У ньому йдеться, що від 2014 року, коли росія напала на Україну, Шатунов відмовлявся виступати на заходах, коли дізнавався, що замовник – українець.

“Звичайно, не хочеться руйнувати дитячі спогади… Але, починаючи від 2014 року, кожного разу, коли йому телефонували із запитом на приватний виступ у Європі, дізнаючись, що замовник з України, він незмінно відповідав, що ми тут усі бaндерівці, нaцисти та фaшисти. Що він не збирається співати перед людьми, які не поважають вєлікую расєю”. Ось і Юра”, – написав організатор.

Фото: eadaily.com.

You cannot copy content of this page