fbpx
Події
Лавров вважає пологовий в Маріуполі воєнною ціллю

Про це він заявив на пресконференції після переговорів з очільником українського МЗС Дмитром Кулебою в Анталії, повідомляє “Європейська правда“.

“Кілька днів тому на засіданні Ради безпеки ООН були надані факти російською делегацією про те, що цей пологовий будинок давно захоплений батальоном “Азов” та іншими радикалами. Звідти вигнали всіх породіль, всіх медсестер і взагалі весь персонал. Це була база ультрарадикального батальйону “Азов”, – заявив Лавров, цитуючи тези російської пропаганди.

Лавров визнав, що бачив репортажі з Маріуполя, які свідчать про протилежне. Адже фото й відео яскраво свідчать про те, що в пологовому були породіллі й діти, які отримали поранення.

Але глава “дипломатії” держави-агресора заявив, що вважає ці репортажі маніпуляцією, бо у повідомленнях світових ЗМІ “не було уваги до другої сторони“.

(Зауважмо, що багато світових видань цього дня поставили репортажі з наслідками бомбардування лікарні в Маріуполі на перші шпальти, із підписами на кшталт “Терористи на 9-му місяці” під фото з породіллями, яких евакуюють зі зруйнованої будівлі).

На обурення світу щодо цинічності бомбардування лікарні в МЗС РФ уваги звертати не планують.

“Не вперше ми бачимо патетичні зойки з приводу так званих звірств, які чинять російські збройні сили”, – заявив Лавров.

За уточненими даними, поранено 17 та загинуло троє людей, серед них одна дитина — дівчинка.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page