fbpx
Дозвілля
Любіть себе, ви прекрасні! Любіть себе в кожному віці: 5 причин, чому жінка стає красивішою з віком

5 причин, чому жінка стає красивішою з віком!

Щасливий той, хто нічого не чекає. Хто не виставляє умов і вимог до Всесвіту. Хто одного разу відправив свій запит, заспокоївся і просто живе, в глибині душі розуміючи, що в будь-якому випадку все буде добре. Правильно, адже в житті не може бути інакше.

Кілька років назад британські соціологи провели цікаве дослідження. Вони запитали у чоловіків і жінок про складові жіночої краси. Будете здивовані, але 70% чоловіків сказали, що головна якість, на яку вони звертають увагу в жінці, – це упевненість в собі. Саме вона робить жінку бaжаною. Упевненість в собі, погодьтеся, приходить з віком. Коли ти забуваєш про комплекси, перестаєш тиснути прищі, плакати у ванній до червоних очей. Коли ти приймаєш себе такою, яка ти є. І тобі з собою, нарешті, комфортно.

Йдемо далі.

47% чоловіків сказали, що для них в жінці важливе відчуття стилю. Саме на нього вони звертають увагу в першу чергу. А коли у нас з’являється стиль? Коли ми розуміємо, що цей светр робить нас повнішими, ці штани абсолютно сюди не підходять, і краще всього зверху накинути цю шаль ніжного кольору, вона підкреслить наш рум’янець? Правильно, відчуття стилю у нас з’являється з віком. Ви зараз можете посперечатися зі мною, звичайно. Але тоді тихенько, сховавшись від всіх, подивіться свої старі фотографії. Ну, як? Стильненько, правда? І цей смішний топік під цю безглузду спідницю – дуже мило, правда? Гаразд, проїхали.

Я люблю свої зморшки навколо очей – вони нагадують мені, скільки я в житті реготала

Ми робимося красивішими з віком. І в цьому нічого дивовижного. Не ховайте свої шкільні фотографії, ми в них ще попорпаємося. Особисто я не можу дивитися на них без сміху. Боже, невже це я? Що це зі мною? Я там схожа на мокре щеня. Але не на себе теперішню точно. Давайте аналізувати далі, по хронології. В університеті я теж виглядала трохи дивною. Хто сказав, що мені йде ця стрижка? Та вона робила мою голову схожою на каструлю. Зараз я сміюся. Тому що сьогодні я упевнена в собі.

“Вік – це всього лише цифри”, – любить повторювати мій друг, вітаючи мене з черговим днем народженням. – “Не парся. Це всього лише цифри”. Ми обоє регочемо. Він – тому що йому, дійсно, все одно. Він чоловік, до того ж на декілька років молодший за мене. Я – тому що вік, і справді, тільки цифри. Нічого не значущі цифри. Сьогодні я можу сказати вам це з упевненістю.

Я люблю свої зморшки навколо очей. Вони нагадують мені, скільки разів в житті я реготала. Ось ці – від сміху без причини біля Атлантичного океану. Ці – від радості, що мої роботи прийняли в Парижі. Ці – від постійного сміху з моїм чоловіком, веселішу за нього людину не знайти, я така щаслива, що він поряд. Та я не проміняю їх ні на що на світі! І ніколи не намагатимуся позбутися їх за допомогою антивікового крему. Тому що саме вони роблять мене красивою. Тому що вони і є моє життя.

Тепер я знаю, що краса у кожної з нас розцвітає індивідуально. І проявляється в різному віці. Але незмінно після декількох моментів. І доки ви всі їх не пройдете, ви не будете красиві повною мірою. У будь-якому випадку завжди пам’ятаєте – у вас ще все попереду, з кожним роком ви будете красивіше і красивіше, що б вам не говорили ті, що вас оточують чи ваш косметолог.

1. Краса приходить після народження першої дитини

Жінка починає сяяти зсередини. Це дуже складно пояснити, але вона ніби пізнала щось сильне, невідоме, таємницю, відому тільки їй. Це сяйво робить її чарівною. Такій жінці, зазвичай, озираються услід. І якщо ви ще не народжували, значить, все у вас попереду. Ви ще це пізнаєте.

2. Краса приходить після сильного розчарування

Здивуєтеся? Але я довго думала над цим. Жінки, які пережили серйозну кризу і які зцілилися після неї, починають глибоко думати. Їх після цього на полові не проведеш. Вони безглуздо не хіхікатимуть, як школярки. Вони перестають бути інфантильними, що так часто відштовхує чоловіків від нас. Тінейджери-переростки виглядають дурнувато, погодьтеся. Жінка з досвідом завжди виглядає загадково. Її хочеться пізнати.

3. Краса приходить, коли ви зустрічаєте свого чоловіка

“Ой, Анька, ти сьогодні така гарна! Прямо світишся”, – крикнула мені вслід однокурсниця, коли я бігла на пoбaчення до чoловіка, в якого була шалено закохана. І він любив мене. І це відчуття дало мені внутрішнє сяйво. Я стала упевненіша в собі. Я зрозуміла, що подобаюся чоловіку, на якого всі звертають увагу. Я була щаслива. А значить, гарна. Потрібні чоловіки допомагають нам вибратися з кокона. З чоловіком, який любить, ми завжди стаємо на порядок гарнішими.

Читайте також: Благаю вас — не живіть заради дітей! Їм це не тільки не потрібно, їм це шкідливо

4. Краса приходить тоді, коли ми починаємо себе любити

Саме любити. Не балувати, не сюсюкатися, не виправдовувати, не носитися з собою. А саме любити. Це дуже непросто. Юним дівчатам це не під силу в повну міру. Це уміння приходить з віком. Мабуть, це найголовніше знання в житті жінки. Йому обов’язково треба навчитися. Прислухатися до себе, виділяти свої сильні сторони і не випинати слабкі. Якщо тобі сумно, не бігти плакати до подруги, а пересидіти удома. Якщо ти задоволена собою, не хвалитися на кожному розі. Сила любові до себе дуже індивідуальна. Але вона вкрай необхідна нам. Без неї ми ніколи не будемо щасливі.

5. Краса приходить, коли жінка стає спокійною

Подивіться на фотографії Моніки Бeлуччі. Яка вона спокійна і врівноважена. Нею хочеться милуватися і захоплюватися. Краса не любить істеpик. Добре, що ми переживаємо їх в юності. Добре, що з віком ми нарешті можемо контролювати свої емоції. Спокійні, врівноважені жінки завжди виглядають краще. Вони завжди притягають увагу.

Вік – це всього лише цифри, які ні про що не говорять

Запитаєте мене, хотіла б я повернутися на років десять назад? Та ніколи в житті! Я нарешті навчилася ладнати з собою. Я навчилася любити себе. І це дало мені упевненість. Я люблю себе сьогоднішню. Зі своїм минулим, яке, мабуть, почало злегка проявлятися на моєму обличчі у вигляді зморшок. Зі своїм досвідом, який, мабуть, вже час зафарбовувати у волоссі. Але я від нього у жодному випадку не відмовляюся. Тому, що це дало мені силу бути собою, бути такою, яка я є.

І до речі, так, після тридцяти мені раптом запропонували позніматися для фотопроекту. І зараз я дописую ці рядки і біжу на зйомку, так.

Любіть себе, ви прекрасні! Любіть себе в кожному віці. У кожному, але з кожним роком все сильніше і сильніше. Будьте спокійні і щасливі. І пам’ятайте, вік – це всього лише цифри, які взагалі ні про що не говорять.

Автор – Анна Iваненко.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page