fbpx

Малюк через дев’ять тижнів після появи на світ, сказав мамі: Я люблю тебе

У 29-річної Сари Маршалл з Ньюкасла (Англія) народився чарівний син Томмі-Френк. Зараз йому три місяці, і він володіє унікальними здібностями. Малюк сказав перші слова через дев’ять тижнів після появи на світ, і це не просто одне слово, а ціле речення.

“Перше, що сказав мій малюк, було “я люблю тебе”. Спочатку я думала, що божеволію, але потім я почула це ще раз. Томмі добре запам’ятав цю фразу, і я навіть встигла зняти відео, як він це робить, щоб мені повірили”, – зізнається мама малюка.

Малюк дійсно вже з легкістю повторює вирази за своєю старшою сестрою. Сара вважає, що Томмі росте справжнім генієм – він навіть встиг побити світовий рекорд і стати дитиною, що найраніше заговорила.

“Я знаю, що це досягнення не буде офіційно зареєстровано в світовий рекорд, але я думаю, що у мого сина все ще попереду”, – говорить Сара

Раніше в Ноттінгемі народився малюк Тео, перше слово якого було не “мама”, а “привіт, Діні”. Йому тоді було 14 тижнів. Це теж шoкувалo родичів, оскільки ніхто не очікував, що малюк скаже складну для нього фразу так рано.

Джерело.

You cannot copy content of this page