fbpx
Події
«Маріуполь – це біль. Я ніколи не думав, що може бути так боляче” – Андрій Бєдняков.

Зірка відомого тревел-шоу “Орел і решка” Андрій Бєдняков не був у рідному Маріуполі вже давно, але ті фотографії, які він бачить у мережі, розривають йому душу.

Андрій каже – неймовірно боляче бачити зруйновані знайомі місця. Своїми емоціями він поділився в інтерв’ю з Гордоном для його YouTube-каналу.

“У мені бореться ненависть і байдужість. Ненависть я до себе не підпускаю, навідріз не хочу бачити її у себе всередині. Ненависть, яка зараз є у багатьох, дійсно підбирається все ближче і ближче. Я її відштовхую, тому що я не хочу ненавидіти, адже це почуття спалює зсередини ще сильніше. Мені хочеться байдужості. Я не хочу знати, що відбувається в цій країні (Росії, – ред), вони живуть своїм життям, а ми – своїм. Те, що вони зробили з моїм містом, я не пробачу ніколи”, – висловився Бєдняков.

Телеведучий зазначив, що ще до 24 лютого у нього були в портовому місті родичі і друзі, і зараз залишаються деякі близькі люди.

“Я дивлюся на всі ці фотографії. Маріуполь – це біль. Я ніколи не думав, що може бути так боляче”, – сказав Андрій Бєдняков.

Нагадаємо, що Андрій так і не зміг попрощатися з мамою, яка тяжко хворіла, через повну блокаду міста росіянами.

Фото: Владтайм.

06/14/2022

You cannot copy content of this page