fbpx

Марина заглянула в коробку, посміхнулась, подякувала і дістала з гаманця 1000 гривень. Я ледь дару мови не втратила коли й собі тихенько туди подивилась. То ось куди невістка витрачає зароблені гроші?

Марина заглянула в коробку, посміхнулась, подякувала і дістала з гаманця 1000 гривень. Я ледь дару мови не втратила коли й собі тихенько туди подивилась. То ось куди невістка витрачає зароблені гроші?

Мій син ніколи не був примірним про це Маринка добре знала, коли заміж за нього йшла. Їхній шлюб аж три роки протримався і все – залишив Вадим дружину із двома малими дітьми.

— Життя одне, – сказав він мені. – Скільки можливостей, скільки перспектив, а ти мені пропонуєш на підгузки заробляти. Оце вже ні.

Телефонує зрідка. нині десь на кораблі риболовецькому. Ото лиш знати про себе дає, але не більше. Ні про які аліменти і мови немає. Сама Маринка діток на ноги ставить.

Я ж допомагаю невістці як і чим можу. З села городину везу, або з малими приїду пограюсь, поки вона у своєму комп’ютері сидить.

Читайте також: Коли сестра за Степана заміж ішла, я була проти того і не вважала за потрібне мовчати. Їй усього 18 тоді виповнилось, а він удівець із двома дітьми. Мама моя рукою махнула: “Така в неї доля”, а от я мовчати не стала.

Маринка ще до декрету працювала віддалено, а з появою дітей, роботи своєї не покинула. Коли вона спить не уявляю, але ночами вона сидить перед монітором, а вдень, із дітками. Я оплачую комунальні, продуктами підсобляю. Дуже мені її шкода, та й соромно за сина свого.

А це, приїхала я до неї минулого тижня з самісінького ранку із повними торбами. Вона привіталась, чаю запропонувала, але бачу, що когось чекає. Аж тут дзвінок у двері, на порозі стоїть жіночка із величезною коробкою в руках.

Маринка посміхнулась, зазирнула до коробки, щось там подивилась а потім вийняла з гаманця 1000 гривень і віддала їй. Попросила наступного понеділка принести теж саме, ще й подякувала красно.

Мені дуже цікаво стало, за що ж моя невістка аж такі гроші віддала, тому, коли вона пішла у сумку гаманець покласти, я до тієїкоробки зазирнула і отетеріла. Мати рідна – їжа.

Та коробка була наповнена замороженими напівфабрикатами. Тут тобі і голубці і перці фаршировані і котлетки і чебуреки. Мені аж зле стало, коли я зрозуміла, на що невістка гроші витрачає.

Ну відколи це за налісники і голубці господиня платити повинна. а чи не дешевше і краще самій до плити стати і все те приготувати. ну от скажіть, важко з фаршу котлету зліпити, чи тісто замісити і чебурека зробити?

А Маринка ніби й нічого не трапилось: дістала морквину, почистила, зробила піджарку і поставила голубці на плиту млоїтись.

Я звідти пішла у пригніченому стані. Невістці нічого не стала говорити, але дуже обурена її поведінкою. То я з пенсії оплачую комунальні, мушу економити на всьому, а вона приготувати собі чогось лінується?

Не знаю як тепер бути. Продовжувати допомагати невстці після всього, чи вже й не треба?

Вона користується просто моєю добротою, чи як?

22,09,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page