fbpx

Масований удар по Україні цього ранку авіація Росії завдала з території Білорусі

Над ранок в суботу, 25 червня, російські військові літаки здійснили пуск ракет у бік України, використовуючи для цього повітряний простір Білорусі, щоб уникнути українських систем ППО.

Про це повідомила моніторингова група “Беларускі Гаюн” на своєму каналі у Телеграм.

За їхніми даними, бомбардувальники вилетіли з аеродромів Росії, влетіли в повітряний простір РБ, підлетіли до кордону з Україною та запустили ракети.

“Про масові запуски ракет російськими ВПС із території Білорусі вночі 25 червня.

Перший запуск сьогодні вночі був приблизно о 3.45 з повітря. Ми аналізуємо наявні записи переговорів російських пілотів, потім постараємося дати більш детальну інформацію.

Імовірно, вильоти бомбардувальників з РФ, тому про зльоти з Білорусі (Барановичі, Лунинець, Ліда, Мачулищі) у нас інформації не було. Схема раніше була такою: зліт авіації з аеродромів РФ, вхід у повітряний простір Білорусі, підліт близько до кордону з Україною, запуск ракет, поки літак над Білоруссю (щоб його не збили), розворот. І назад теж повертаються до РФ.

Чому люди не чули винищувачів/бомбардувальників – ймовірно на великій висоті працювали, і могли спостерігати тільки після запуску ракет (є специфічний слід, що супроводжується звуком, схожим на вибух).

Скільки всього було запусків з боку території Білорусі (з повітря і, можливо, землі) – чекатимемо на офіційну інформацію від ЗСУ, зібрану технічними засобами”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, всього російські літаки використали не менш ніж два десятки ракет для обстрілу української території.

Фото: Беларускі Гаюн.

06/25/2022

You cannot copy content of this page