fbpx

Масове скорочення держслужбовців в Україні. Кого торкнеться

Нещодавно стало відомо, що в Україні планується масове скорочення держслужбовців.

Міністр Кабміну Олег Немчінов розповів Хто першим потрапить під скорочення.

Так, за його словами, першими підуть під скорочення ті, хто зараз не працює, а далі все залежатиме від необхідності тієї чи іншої посади під час війни.

Цитуємо:

“Воєнний стан і вимоги воєнної економіки роблять нові виклики для держави. І не весь функціонал, який реалізовувався до 23 лютого, реалізується і зараз. У різних міністерствах, центральних органах виконавчої влади, в обласних військових адміністраціях достатньо велика кількість людей, які виконують функцію віддалено, знаходяться у простої або в неоплачуваній відпустці.

Тобто зараз ідеться про перегляд функціонала, про те, щоб уникнути тих функцій, які в умовах воєнного стану є непотрібними, і, навпаки, підсилення, наприклад, сектору безпеки, підсилення у зв’язку з отриманням України кандидатства на вступ в Європейський Союз, тобто тих напрямків, які потребують посиленої уваги”.

За словами міністра, зараз міністерство та інші органи центральної виконавчої влади проводять внутрішній аудит і окремо роблять свої внутрішні пропозиції.

“Йдеться зараз не про якесь механічне скорочення, а мова йде про визначення тих функцій, які зараз є актуальними, які – неактуальні, а які потребують підсилення”.

28,07,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page