fbpx
Події
McDonald’s повертається до України

Довгоочікуване повернення мережі швидкого харчування McDonald’s до України вже не загорами.

Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба. За його словами, перші заклади знову відкриються у Києві, а потім – у західній частині країни.

“Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни.

Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається.

Як ви знаєте, ми вели довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні.

Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни.

Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України.”, — сказав Кулеба.

Фото: ілюстративне.

08/11/2022

You cannot copy content of this page