fbpx

“Мене це обурює, засмучує, тому що це завжди на руку нашому ворогу”: Настя каменських про те, чому її чоловік Потап і досі не повернувся в Україну

Наразі Настя Каменських перебуває в Україні. Її шанувальників турбує – чому Потап досі за кордоном. Настя відповіла на це питання.

Нагадаємо, що нещодавно Настя Каменських повернулася до Києва з Іспанії. Співачка вже встигла виступити у Ірпені і прогулятись Хрещатиком.

Однак більшість шанувальників зіркової пари і досі не розуміють – чому разом із Настею не повернувся до України її чоловік Потап.

За словами Каменських у Олексій є вагома причина аби залишатися в Іспанії.

Про це Настя розповіла у інтерв’ю програмі “Все буде добре”

Цитуємо:

“У нього парaлiзувало пів обличчя. Ми зараз перебуваємо без адаптації і зрозуміло, що кожен українець, більшість українців, проживають посттрaвматичний синдром, чи дeпресію, чи пaнічні атaки, здоров’я починає сипатися”.

Настя нагадала, що зараз її чоловік бере участь у багатьох благодійних концертах за кордоном:

“Зараз у нього є декілька таких проєктів, які він просто повинен завершити. І зовсім скоро, також з величезним бажанням, він приїде додому”.

Kаменських також зізналась, що їй неприємний хeйт у мережі:.

“Мене це обyрює, засмучує, тому що це завжди на руку нашому вoрогу. Але мені хотілося б сказати всім людям, які вважають, що хтось там щось не доробив. Дивіться, в цей момент, коли людина хоче написати щось погане про свого ж співвітчизника, краще написати пост, що в нас вiйна”.

Настя також зізналась, яке  у неї ставлення до критики у мережі:

“Виправдовуватися перед кимось…слухайте, ну в мене є гідність і я не буду просто витрачати на це час. Я піду, закатаю рукава та буду працювати”.

27,08,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page