fbpx
Події
“Мені так комфортніше”: Комаровський пояснив, чому й надалі зніматиме відео російською

У нещодавньому інтерв’ю лікар Комаровський пояснив, чому і досі знімає свої відео російською мовою.

За словами відомого лікаря, мова якою розмовляє людина не впливає на її патріотизм. Він наголосив, щро потрібно слухати, не як говорить людина, а що.

Відповідне інтерв’ю Комаровський дав проєкту «Продолжение следует. Люди». Відео цієї розмови було розміщено на YouTube-каналі Комаровського.

Цитуємо:

«Російська це моя рідна мова, мова, якою я думаю. Мені так комфортніше. Я давно висловив свою позицію, і її не змінюю. І я не асоціюю російську мову з рашизмом і Путіним. Це мова моїх батьків, мова моїх дітей, моїх друзів. Це мова 99% мого найближчого оточення. Чому я маю від неї відмовлятися?

Я розумію українську мову. Але ніколи не зможу говорити українською так, як я це роблю російською. Головне ж не як я говорю, а що я говорю. А можу бути більш переконливим я саме російською.

Моя особливість у тому, що я добре вмію пояснювати навіть дуже складні речі. Це зробило мене доктором Комаровським, якого знають мільйони людей».

На підтримку своєї позиції лікар наводить приклад ЗСУ, де зараз є багато російськомовних воїнів,  які не бояться йти в армію, захищають країну зі зброєю в руках, віддають за неї життя.

На думку телезірки, проявити свою любов до України можна не лише шляхом переходу на українську мову.

«Вважаю, що в мене є інші способи висловити свою політичну позицію. Твердження, що любов до України своїм обов’язковим критерієм вимагає використання лише української мови, мною не вітається.

Величезна кількість молодих хлопців зі зброєю в руках, абсолютно російськомовних, зараз в окопах. Вони воюють, а не ховаються і саме так демонструють свою любов до країни»

Згадав Комаровський також і путіна:

“Зрештою, президент Росії каже, що він православний. Нам в Україні закрити тему православ’я? Тому що Путін православний? Ми перестанемо вірити в Бога, бо в нього каже, що вірить Путін? Це як? Ця логіка ущербна.

Людину визначають вчинки, позиція, відповіді на питання, що таке добре і що таке погано. Сам знаю багато негідників, які найкрасивішою українською мовою говорять абсолютно злочинні речі… Хочу бути подалі від цієї маячні. Люди по-іншому оцінюються в 21 столітті”.

23,07,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page