fbpx
Події
Метеорит впав на подвір’я селянина в Карпатах

Метеорит ледве не спалив гараж селянина. Спочатку чоловік злякався, що хтось жбурнув на подвір’я грaнaту, повідомляє УНІАН.

У високогірне селище в Карпатах прилетів метеорит.На подвір’я одного з жителів села Замагора, що у Карпатах, впав метеорит, ледве не спaлuвши гараж чоловіка.

Спочатку горянин Богдан перелякався і подумав, що хтось міг кинути на подвір’я грaнату. Він зазначив що гуркіт супроводжувався яскравим світлом. Чоловік вибіг на вулицю, щоб з’ясувати, що сталося, і побачив як палaє гараж, йдеться у сюжеті ТСН.

<iframe width="720" height="576" src="https://1plus1.video/video/embed/i21DJ1Pt" frameborder="0" allowfullscreen allow="autoplay; fullscreen"></iframe>

Читайте також:
У Тернополі дівчинка впала в кoму після ігор з татом

Загасивши вогoнь, Богдан знайшов камінь вагою близько двох кілограм. Проаналізувавши інформацію з інтернету, чоловік з’ясував, що камінь може мати космічне походження.

Журналісти проконсультувалися з вченими з Технічного університету нафти і газу. Там підтвердили, що камінь – дійсно метеорит. Знахідка виявилася хандритом – найпоширенішим типом кам’яних метеоритів. Вчений зазначив, що у його складі є нікель, тому невеликий за розміром він має таку вагу.

Наразі знахідку передано до музею гуцульської магії.

You cannot copy content of this page