fbpx

Мій син вважає, що я повинна на пенсії займатися вихованням своєї внучки. Він приїхав до мене на минулому тижні і попросив про це. Я не проти іноді гуляти і спілкуватися зі своїми внуками, яких у мене четверо. Я активна і ще не стара жінка, але у мене є свої особисті справи, потреби, бажання, цілі. Він ніби й попросив, але уже завтра планує привезти дитину мені

Мій син вважає, що я повинна на пенсії займатися вихованням своєї внучки. Він приїхав до мене на минулому тижні і попросив про це. Я не проти іноді гуляти і спілкуватися зі своїми внуками, яких у мене четверо. Я активна і ще не стара жінка, але у мене є свої особисті справи, потреби, бажання, цілі.

Скільки себе пам’ятаю, я постійно була зайнята вихованням дітей. Робота – діти – мої батьки. Мені подобався мій ритм життя, я ніколи не скаржилася, бо любила всіх своїх трьох дітей. При цьому я повинна була приділяти увагу і своїм батькам, так як у них була єдиною дочкою.

У мене крім сина є ще дві доньки. Так ось, у них теж є діти – мої онуки. Іноді у вихідні я їжджу до них в гості, або вони приїжджають до мене на два-три дні. Мені подобається так жити, але я нікому не зобов’язана. І дочки розуміють мене, і дають мені свободу вибору. Але мій син хоче, щоб його дружина вийшла раніше з декрету, і я повинна буду кожен день сидіти з онукою. Я не планувала цим займатися. Мені хочеться трохи пожити і для себе. Ну як пояснити це синові? Він начебто і просить мене, але в той же час не бажає отримати відповідь – ні.

Я не самозакохана жінка. Ми з дочками ще раніше домовилися, що я зможу допомагати їм по своєму бажанню і по можливості. Мій син, наймолодша дитина в сім’ї. Він ще сам в душі хлопчисько, який рано став батьком. Я можу його зрозуміти, але він мене не хоче розуміти. Я знаю, яка відповідальність – така маленька дитина, як моя внучка. Її потрібно кілька разів погодувати, погуляти, купати, спати укласти. І так цілий день. Я вже проходила таке зі своїми дітьми. До речі, мої батьки не могли допомагати мені в вихованні моїх дочок і сина. Але я ж впоралася, виростила трьох чудових дітей. І вони впораються!

Мені соромно зізнатися синові, що у мене є чоловік, з яким я іноді зустрічаюся. Можливо, ми будемо жити з ним разом. Батько моїх дітей нас покинув, коли вони були ще маленькими. І ось зараз я вирішила трохи приділити час своєму особистому щастю. Чи зрозуміє мене мій син? Я не знаю. Я ще і дочкам не говорила про свої нові відносини з чоловіком. Трохи переживаю з цього приводу.

До речі, у дружини сина теж є батьки. Вони можуть подбати про внучку, поки їхня дочка буде працювати. У мене з ними хороші стосунки. Я думаю, що з ними можна домовитися.

У той же час не хочу псувати відносини ні з сином, ні з невісткою. Як пояснити їм по-доброму, що я не готова няньчитися з онуками. Може пізніше, коли мені стане нудно або самотньо? Як переконати сина, щоб невістка або залучила своїх батьків, або сама займалася своєю дитиною?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page