fbpx

“Міс Україна Всесвіт-2022”. Хто поїде представляти Україну на конкурсі цього року. (Фото і відео)

Нещодавно стало відомо про те що титул “Міс Україна Всесвіт-2022” отримала уродженка Чернігова Вікторія Апанасенко.

Саме ця дівчина представить Україну на конкурсі “Міс Всесвіт” у цьому році. Розповідаємо, хто така Вікторія Апанасенко і чим займається.

За освітою Віка – психолог. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну Вікторія не залишилась осторонь і активно зайнялася волонтерською діяльністю.

Дівчина почала готувати обіди, розвозити гуманітарну допомогу.

Свою відеовізитку 28-річної дівчина вже опублікована на офіційному YouTube-каналі “Miss Ukraine Universe”. Вікторія знімала відео у містах України, які зруйнували і продовжують руйнувати окупанти.

За словами дівчини вона використає можливість представити Україну на світовій арені, щоб ще раз нагадати усьому світу про злочини, скоєні російською армiєю проти народу України.

Відомо, що Вікторія закінчила факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Соціальна робота”.

Дівчина професійна модель і наразі активно підтримує українські бренди. Вільно володіє українською та англійською мовами. З дитинства займалася художньою гімнастикою, бальними та сучасними танцями, малюванням, брала участь у конкурсах читців поезії та прози. Пише вірші та готує до випуску власну книгу поезії.

“Дуже важливо продовжувати говорити про вsйну, бути надійним тилом для наших ЗСУ. Нам потрібна пітримка інших країн, щоб зберегти життя наших людей та зупинити жoрстокість росії. Я усвідомлюю відповідальність у такий важкий і жaхливий час бути одним з амбасадорів України на міжнародній арені, говорити голосом усіх жінок нашої країни. Я їду борoтися не за свою перемогу, а за перемогу своєї країни”.

17.06.2022

You cannot copy content of this page