fbpx

Місячний календар стрижок на жовтень 2018 – коли стригти волосся

Дуже легко визначити сприятливий день для тієї чи іншої процедури з волоссям можна завдяки місячному календарю стрижок. Перш ніж завітати до перукаря, календар стрижок радить, який саме день краще обрати. Місячний календар допоможе дізнатися свою долю, щоб досягти успіху і уникнути проблем і негараздів, пише 24 канал.

Час і період стрижки залежить від того, як будуть проходити ваші дні. За допомогою місячного календаря стрижок, де підібрані рекомендації на кожен день, можна легко покращити своє життя, дізнатися, як завадити небезпеці та на що варто очікувати у майбутньому.

За місячним календарем на жовтень 2018 року циклічна зміна фаз місяця буде проходити в такій послідовності:

Молодик – 9 жовтня 2018 року о 6 годині 46 хвилин.
Повний місяць – 24 жовтня 2018 року о 19 годині 45 хвилин.
Зростаючий місяць – з 10 по 23 жовтня 2018 року.
Спадаючий місяць – з 1 по 8 жовтня і з 25 по 31 жовтня 2018 року.

Враховуючи особливість впливу місяця на долю та стан людини, ось поради, коли найкраще стригти волосся в цьому місяці:

1 жовтня (понеділок) – у цей день не рекомендується стригти волосся, адже можна залучити у життя неприємність.

2 жовтня (вівторок) – стрижка надасть життю енергії, однак волосся ростиме повільніше.

3 жовтня (середа) – несприятливий день для зміни іміджу. Якщо постригти волосся у цей день, воно стане неслухняним. Зачіска буде безформною та без особливого вигляду.

4 жовтня (четвер) – стрижка волосся у цей день небажана, адже може послабнути здоров’я організму.

5 жовтня (п’ятниця) – якщо цього дня відвідати перукаря, стрижка може призвести до дипресій та тpaвм.

6 жовтня (субота) – зміна іміджу у цей день залучить успіх, ви станете привабливішими та красивішими.

7 жовтня (неділя) – стрижка призведе до зменшення активності.

8 жовтня (понеділок) – щоб залучити впевненість у собі та щастя, варто відвідати перукаря. Бажано коротко підстригтися тим, хто планує у житті кардинальні зміни.

9 жовтня (вівторок) – від стрижки варто утриматися, щоб не залучити у своє життя негаразди.

10 жовтня (середа) – стрижка забезпечить прилив грошей та позитивну енергію, також волосся буде швидко рости та відновлюватись.

11 жовтня (четвер) – зміна іміджу цього дня завадить здійснити задумане, зірве особисті та ділові плани, однак якщо на стрижку таки наважитись, то волосся буде рости досить швидко.

12 жовтня (п’ятниця) – стрижка залучить у життя творчу самореалізацію, налаштує на позитивний настрій. Бажано стригти волосся у цей день тим, хто хоче його відростити за короткий термін.

13 жовтня (субота) – якщо підстригти волосся у цей день, покращиться здоров’я, а також залучиться фінансова підтримка.

14 жовтня (неділя) – стрижка добре вплине на загострення інтуїції. Волосся буде швидко рости, покращиться зовнішній вигляд та зміцниться їхня структура.

15 жовтня (понеділок) – у цей день краще утриматись від стрижки, аби не накликати біду.

16 жовтня (вівторок) – для зміни іміджу дозволяється робити будь-які маніпуляції з волоссям, адже у період зростаючого місяця, воно ростиме швидко. Також у цей день стрижка покращить інтуїцію.

Читайте також: Схудла на 13 кілограмів Неля Шовкопляс зізналася, від чого відмовитися було найважче(відео)

17 жовтня (середа) – стригтися у цей день не варто, адже через деякий час може погіршитися стан здоров’я.

18 жовтня (четвер) – стрижка забезпечить захист від небезпек та образ і збереже гарне самопочуття.

19 жовтня (п’ятниця) – зміна іміджу залучить у життя фінанси, а також зробить бадьорішою. Стрижка волосся у цей день прискорить їхній ріст.

20 жовтня (субота) – цього стрижку варто робити лише до 12:00 години, адже пізніше вона може погано впливати на самопочуття.

21 жовтня (неділя) – краще у цей день від стрижки відмовитись, позаяк вона не принесе нічого хорошого.

22 жовтня (понеділок) – неблагополучний день для маніпуляцій з волоссям, варто утриматися від стрижки, адже у майбутньому може загостритися відчуття страху.

23 жовтня (вівторок) – стрижка може погано вплинути на стан волосся і викликати дипресію.

24 жовтня (середа) – зміна іміджу у цей день піде лише на користь. Окрім стрижки, волосся можна пофарбувати та зробити укладку.

25 жовтня (четвер) – стан волосся після стрижки значно покращиться, а також посилиться харизма. Це найкращий день у жовтні для відвідування перукаря.

26 жовтня (п’ятниця) – щоб уникнути неприємностей зі здоров’ям (ломота в кістках і суглобах, мігрень, ячмінь) не рекомендується стригти волосся. Проте фарбування волосся у всі світлі відтінки залучить успіх у кар’єрному плані.

27 жовтня (субота) – після стрижки волосся ростиме повільніше і стане неслухняним.

28 жовтня (неділя) – стрижка у цей день дозволить вирішити матеріальні питаня, а також покращить загальний стан здоров’я.

29 жовтня (понеділок) – зміна іміджу посилить респектабельність, однак стригти коротко волосся категорично не рекомендується.

30 жовтня (вівторок) – похід до перукаря краще перенести на інший день, адже зміна довжини волосся не принесе жодних результатів. Волосся ростиме повільно.

31 жовтня (середа) – після стрижки волосся стане густішим, окрім цього покращиться працездатність та з’являться нові ідеї.

You cannot copy content of this page