fbpx
Без категорії
Молитва до святих мyчениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії, яка обдарує особливою благодаттю саме 30 вересня

30 вересня – святих мyчениць Віри, Надії, Любові і їх матері Софії

Свято Віри, Надії, Любові та Софії завжди сприймали радісно. Адже дівчата і їхня матір показали, що для людей, зміцнених благодаттю Святого Духа, недоліки тiлесних сил не перешкоджають прояву сили духу та мужності.

О, святі і достохвальні мyчениці Віро, Надіє і Любове і мужніх дочок мудра мати Софіє, до вас нині звертаємося зі щирою молитвою; бо хто може заступатися за нас перед Господом, якщо не віра, надія і любов, ці три наріжні чесноти, образ яких ви на собі показали!

Ублагайте Господа, щоб Він покрив нас Своєю невимовною благодаттю в скорботах і нaпaстях, спас і зберіг як благий і чоловіколюбець. Його славу, як незаходиме сонце, нині бачачи, допомагайте і нам у наших смиренних молитвах, щоб простив Господь Бог наші гріхи і беззаконня і щоб помилував нас грішних і недостойних заради Його щедрот.

Читайте також: Ця молитва до Святої Анни, відмолена 7 серпня, допомагає бездiтним сім’ям отримати довгоочікувану радість

Моліть же за нас, святі мyчениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо, з безначальним Його Отцем і Пресвятим, і благим, і животворчим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

Фото ілюстративне – pixabay.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook