fbpx
Дозвілля
Молитва матері про щастя дочки або сина

Материнська молитва має неймовірну силу, і допомагає в найважчі хвилини: в хворобі, безгрошів’ї, на самоті і всяких інших мирських справах. Саме батьки є покровителями щастя свого чада, вони виховують його, вчать і молять Господа про його благополуччя.

Щоб у дочки або сина життєвий шлях був легкий та щасливий, слід звернутися до Господа Бога з такими молитовними словами:

«Господи Ісусе Христе, хай буде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під покровом Твоїм, покрий від усякого лукавого, віджени від них усякого ворога і супостата, відкрий їм вуха і очі сердечні, даруй розчулення і смиренність серцям їхнім.

Господи, всі ми творіння Твоє, пожалій дітей моїх (імена) і зверни їх на шлях покаяння.

Читайте також: Молитва за похресників

Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена) і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого і настав їх на стежку заповідей Твоїх і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, бо Ти є Бог наш ».

Звертатися за допомогою і заступництвом до Господа, Богородиці і святих можна в храмі, перед чудотворними ликами. А якщо ж немає можливості відвідати дім Божий, моліться вдома. Головне вірити в те, про що просите і в силу Господню.

You cannot copy content of this page