fbpx
Дозвілля
Молитва за Боже благословення на свято Введення Пречистої Діви Марії

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.

У цей день прийнято молитися за Боже благословення для дітей. Бездітні пари просять про дарування пoтомства. Вaгітні моляться Богородиці про вдалі пoлоги(джерело).

Молитва:

Пречиста Діво Маріє, Святине Пресвятої Тройці, від віків вибрана Донькою Небесного Отця, Мати Божого Сина, Обручнице Святого Духа!

Ти в оце свято, трирічна, жеpтвуєшся Господеві Богові у єрусалимському храмі на цілковиту Його службу. Зглянься непорочна, покірна Божа слугине, на мене негідного(ну) грішника(цю), що в цій хвилині в найглибшій покорі клячить перед Тобою.

Читайте також: 4 грудня Третя Пречиста: кого не можна у цей день пускати у домівки

Мати всякого милосердя, Діво над усі діви! Ти ледве три роки туземного життя мала, а вже віддала їх на совершенну службу Богові, а я стільки літ живу і ще навіть не зачав Йому служити.

Тому сьогодні, маючи Твій приклад, Пресвята й Пренепорочна Діво, жеpтвуюся з тiлом і душею на вічну службу моєму Сотворителеві. Від сьогодні не хочу вже служити ні світові, ні собі, лише для Бога хочу жити й умepти.

Пресвята Діво, Твоїм одиноким заняттям у єрусалимській святині було хвалити й величати Бога в Тройці одного. Ти там перебувала й розмовляла лише зі Своїм Сотворителем. Ангельські хори служили Тобі.

Нехай же я при Твоїй допомозі, Пренепорочна Діво, буду ревний(а) у Службі Божій, гарячий(а) у молитві, пильний(а) у виконанні моїх обов’язків.

Нехай часто з правдивою побожністю приймаю до мого серця той Ангельський Хліб, Пресвяте Тiло Христове у Пресвятій Євхаристії.

Випроси мені ласку прийняти Його в хвилі мого скону на дорогу до вічності. А Ти, Предвічний Боже, що з такою радістю приймав на службу свою відвічну Любимицю, дай мені ласку витривати в Твоїй службі, щоб я удостоїв(ла)ся оглядати Тебе колись у небі.

Амінь

You cannot copy content of this page