fbpx
Події
“Може змінити країну”: Вакарчук чи Зеленський, українці повідомили, кому віддадуть перевагу у президентських виборах

Розчарувавшись у діях багатьох політиків, українці все частіше стали замислюватися про можливість обрання президентом країни митця. До того ж, деякі з них періодично натякають на наявність у них амбіцій державних діячів і бажання створити власну партію.

Найбільший резонанс в суспільстві викликали чутки про те, що в виборних перегонах можуть взяти участь такі народні улюбленці, як лідер культової групи “Океан Ельзи” і комік Володимир Зеленський. У зв’язку з цим “Обозреватель” вирішив дізнатися, кого з них буде готове підтримати більше число українців і чи бачать вони взагалі сенс у виконанні свого громадянського обов’язку на майбутніх виборах.

Згідно з проведеним опитуванням, 55% українців віддають перевагу Вакарчуку, оскільки переконані, що він може змінити країну.

Ще 15%, в свою чергу, підтримали Зеленського, оскільки у нього є почуття гумору. Разом з тим, 28% респондентів зазначили, що зовсім не підуть на вибори.

Читайте також: НЕ ВІД БOТУЛIЗМУ: МЕДИКИ ПОВІДОМИЛИ, ВІД ЧОГО НАСПРАВДІ ПOМEPЛА 30-РІЧНА ЖІНКА В УЖГОРОДСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Однак за кого б не проголосував народ, найголовніше, щоб цей вибір був відповідальним, а той, в чиї руки довірять цілу державу, виправдав надану йому підтримку і не відкинув Україну назад до сумних сторінок її історії.

facebook