fbpx

“Мудрість Донни Ешворт”: 10 фактів про життя, які я дізналася надто пізно

1. Велика частина нашого життя витрачається на переслідування помилкових цілей і поклоніння хибним ідеалам. У ту мить, коли ви це усвідомлюєте, ви почнете жити по-справжньому.

2. Ви не зможете догоджати завжди і всім. Будь ласка, почніть з себе і своїх близьких, всі решта і так зайняті собою.

3. Боротьба зі старістю – це як спроба зловити вітер. Навчіться насолоджуватися тим, що є. Ваше тiлo змінюється, але так було завжди. Не втрачайте час, намагаючись скасувати цей факт, замість цього змініть своє ставлення, і знайдіть в цьому моменті красу.

4. Ніхто не досконалий, і ніхто по-справжньому не задоволений своєю долею. Коли ви це усвідомите, ви звільнитеся від порівнянь і позбудетеся від суджень. Це дійсно звільняє.

5. Ніхто не бачить, що ви робите правильно, зате всі бачать, що ви робите не так. Коли ви це зрозумієте, ви будете орієнтуватися тільки на власні сили і почнете отримувати від життя в рази більше задоволення.

6. Ви напевно пошкодуєте про те, скільки років витратили на самокритику, але чим швидше ви зможете домовитеся з оболонкою, в якому живе ваша душа, тим краще. Ваше тiло дивовижне і важливе, але не воно визначає вас.

7. Ваше здоров’я важливе, але стрeс, стрaх і занепокоєння набагато більш руйнiвнi, ніж будь-яка смачна їжа або напої, від яких ви відмовляєтеся. Щастя – найкращі лiки.

8. Хто буде пам’ятати вас і чому – це важливий аспект старіння. Ваша любов і ваша мудрість будуть жити набагато довше, ніж будь-яка матеріальна річ, яку ви створите. А ваші історії почують навіть ваші правнуки.

9. Ми тут ненадовго, але якщо ви йдете проти вітру, це може виявитися серйозним випробуванням. Життя не боротьба, а пригода.

10. Завжди, завжди пийте хороше шампанське і користуйтеся тим, що раніше б відкладали на “чорний день”. Завтрашній день нікому не гарантований. Сьогодні – це подарунок, тому ми називаємо це справжнім. Їжте, пийте і будьте щасливі.

Скористайтеся цією мудрістю до того, як постарієте!

You cannot copy content of this page