fbpx
Дозвілля
Мудрість наших предків: яk зберегти в будинку щастя і благополуччя

Притягнути до хати бідність можна випадково і через незнання. Мудрість наших предків допоможе уникнути безглуздих помилок, зберегти в будинку щастя і благополуччя.

Кожен день ми здійснюємо безліч дій, але не всі вони притягують щастя і процвітання. Експерти знають, що саме відлякує фінансове благополуччя, і пропонують вам перестати робити те, що привертає в ваш будинок бідність і негаразди. Будьте уважні, щоб гроші не тікали «крізь пальці». Джерело

1. Не виносьте сміття ввечері. Невиконання цього пункту може не тільки стати причиною відтоку фінансів, а й залучити в життя неприємності.

Найкраще прибирати вранці, коли сонце вже піднялося над горизонтом. Крім того, езотерики радять викидати сміття в непрозорих пакетах, щоб ніхто не міг наврочити вас по дорозі до смітнику.

2. Не збирайте мотлох. Речі, що притягають бідність, можна знайти в кожному будинку, і від них треба позбавлятися. Порожні пляшки, старі газети, рваний і прийшовший в непридатність одяг, брудне взуття і битий посуд  не принесуть в ваш будинок радості і процвітання.

Знайдіть час для того, щоб гарненько прибратися в оселі, і нарешті позбавитися від всього, що захаращує простір. Розберіть комори, антресолі і балкони, приберіть пил і павутину, які притягують негативну енергетику. До того ж пил може стати причиною захворювань, тому їй не місце у вашому домі.

Читайте також: ВCЬОГО 1 КРAПЛЯ ЙОДУ МOЖЕ ОМОЛОДИТИ ВАШУ ШКІРУ! СУПEР КРЕМ ЗА КOПІЙКИ!

3. Не розкидайте гроші по дому, а тим більше не кладіть їх на обідній стіл. Фінанси не люблять зневажливого ставлення до них і не будуть затримуватися у вас. Кожна купюра повинна лежати в гаманці або в спеціальному місці для зберігання, а монети – в окремій кишеньці.

4. Не давайте грошей у борг у вечірній час. У цей період збільшується ймовірність більше ніколи не побачити своїх грошей.

Віддавати свої заощадження можна на зростаючому Місяці. Дотримання цього простого правила допоможе уникнути фінансових труднощів.

5. Не стійте на порозі, щоб не перегороджувати фінансовим потокам, і не передавайте нічого через поріг. За повір’ями поріг – це сакральне місце, і зневажливе ставлення до нього може негативно відбитися на грошовому благополуччі.

Дотримуйтесь заповітів наших предків, щоб виключити неприємності з фінансовою стороною життя і труднощів на шляху до благополуччя.

You cannot copy content of this page