fbpx

«Ми чомусь подумали, що перемогли в інформаційній війні» – Лана Зеркаль про санкції

Лана Зеркаль впевнена, що санкції вже допомагать виграти «війну на виснаження». Про що вона написала у своєму Фейсбук коментуючи 7 пакет санкцій ЄС

«Учора Європейський Союз затвердив черговий раунд санкцій проти росії. У ньому часткова заборона на купівлю російського золота і посилення контролю за використанням технологій та товарів подвійного призначення.

Але зараз важливо не те, що в пакеті санкцій, а те, як його коментуватимуть в Україні та Європі», – написала вона.

Зеркаль наголосила, що зараз повилазать експерти, які будуть доводити, що санкції зовсім не працюють, тому їх краще не запроваджувати. І в цьому вона вбачає головну небезпеку – не піддатися на провокації.

«Захист санкцій за кордоном — робота з громадською думкою, елітами, професійними середовищами, журналістами — надзвичайно важливий. Якщо у вас є час чи ви шукаєте пріоритет для роботи, яка допоможе нам виграти війну — захищайте санкції. Росіяни працюють над тим, щоб їх розмити, і це дуже небезпечно», – каже вона.

Зеркаль проводить паралелі між німецькими бізнесменами, які отримували надприбутки від торгівлі російськими енергоносіями ще вчора, ті, які говорили, що «Північний потік-2» – просто бізнес, ті самі люди зараз метушаться і страждають від «газових ударів» Кремля.

«Правда полягає у тому, що санкції працюють, і дуже добре. Росіяни метушаться, намагаючись перевезти нафту грецькими танкерами, які вже наступного року російську нафту не возитимуть. Це працюють санкції. Цілі галузі економіки не можуть функціонувати – від залізниці без підшипників до банків без систем безпеки. Це працюють санкції», – переконана Зеркаль.

Лана зауважує, що на росії вже проблеми з продажем нафти, адже вона змушена продавати Індії і Китаю зі знижками, коли могла продавати Європі втридорога. А санкції в повну силу ще й не запрацювали.

Вона закликає не вестися на «санкції не працюють», «не все так однозначно»…

«Бо російська пропаганда не марнувала час, це ми чомусь подумали, ніби вже перемогли в інформаційній війні. У Німеччині лише 12% розуміють, що санкції стримують агресію росії, решта вважають, ніби вони б’ють по самих німцях.

Це саме те, що хочуть отримати росіяни — перевести дискусію в русло “давайте просто зупинимо війну”, забрати південь України, який вони захопили і можуть от-от втратити, і зупинити каток санкцій, які розламують їх економіку»- говорить вона.

Вона закликає кожного, хто хоче працювати на перемогу – розповідати, що санкції працюють. Біженці, аналітики та громадські організації, урядовці і нардепи…- всі мають працювати над роз’ясненням санаційної політики.

«Бо якщо ми втратимо динаміку запровадження санкцій після сьогоднішнього, сьомого раунду, то зробимо життя наших Збройних сил значно складнішим.

А ми ж хочемо їм допомогти. Тому не час згадувати текст “Плачу Ярославни” після запровадження санкцій. Час розповідати, як вони захищають Україну», – резюмує Зеркаль.

Фото: 5.ua.

07/22/2022

You cannot copy content of this page