fbpx

Ми залишаємо за собою право на жорсткі дії у відповідь: Poсія висунула ультиматум Україні через екіпаж “Норда”

Poсія вимагає, щоб українські прикордонники дозволили громадянам України, членам екіпажу, затриманого риболовецького судна “Норд”, виїхати в анексований Poсією Крим без належних документів.

Про це заявили в російському МЗС, передає 24 канал.

“Вимагаємо припинити знущатися над pocійськими громадянами і дати їм можливість, нарешті, безперешкодно повернутися додому, до своїх родин. Наше терпіння не безмежне. Ми залишаємо за собою право на жорсткі дії у відповідь”, – сказали в poсійському дипломатичному відомстві.

Вони також додали, що затримання порушників “порушує основоположні права людини”.

Читайте також: Верховна Рада більшістю голосів підтримала звернення Порошенка про автокефалію УПЦ

“Нacильницький примус до українського громадянства і неможливість вільно залишити Україну грубо порушує основоположні права людини, суперечить цивілізованим нормам міжнародних відносин”, – обурилися дипломати.

Нагадаємо, 25 березня українські прикордонники затримали сейнер “Норд” під poсійським прапором в частині українських вод Азовського моря. Судно було доправлено в порт Бердянська, а проти його екіпажу порушено низку справ. Згодом команда судна “Норд” за сприяння poсійських дипломатів намагалася двічі покинути територію України через Гоптівку на Харківщині.

You cannot copy content of this page