fbpx
Події
На Львівщині арештовано землю дружини Медведчука

Служба безпеки України арештувала на Львівщині 3 земельні ділянки загальною вартістю понад 2 млн. грн, які були у власності Оксани Марченко.

Про це пресцентр СБУ написала у понеділок, 29 серпня у своєму Фейсбук.

“Встановлено, що ці наділи незаконно опинились у власності Оксани Марченко, дружини Віктора Медведчука. Наразі триває процедура їх передачі в управління держави. За попередньою інформацією, у 2009 році райдержадміністрація прийняла незаконне рішення безоплатно передати земельну ділянку із державної власності приватному підприємству. При цьому не було зроблено жодних змін у “Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності”, – йдеться в повідомленні.

Щоб заховати ділянки, підприємці внесли завідомо недостовірні відомості в офіційні документи і поділили земельний наділ на 3 окремі ділянки та оформили їх як власність компанії.

“На захопленій таким чином землі, розташованій у туристично привабливому регіоні Стрийщини зловмисники розпочали будівництво об’єктів туристичної інфраструктури. У ході слідчо-оперативних дій встановлено, що кінцевим бенефіціаром вищезгаданої компанії є Оксана Марченко, внесена до санкційних списків РНБО”, – наголошують в СБУ.

Наразі Сколівський районний суд арештував майно Марченко і триває процедура передачі арештованих активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Фото: delo.ua.

08/29/2022

You cannot copy content of this page