fbpx

На Львівщині спецслужба повідомила про підозру у державній зраді діючій агентці російських спецслужб

Повідомлено про підозру у держзраді колишній очільниці обласної організації забороненої в Україні партії «ОПЗЖ» та громадської організації «Український вибір – право народу», головою яких є народний депутат, обвинувачений у вчиненні державної зради.

За даними слідства, жінка керувала Львівською спілкою проросійських громадських організацій. За вказівками спецслужб країни агресора, вона організовувала та особисто брала участь у проплачених масових заходах, де поширювалися неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині та зміни діючої влади в країні. Підозрювана організовувала науково-практичні конференції, семінари та вуличні акції з вимогами надання особливого економічного, культурного статусу Галичині та її від’єднання в окрему автономію.

На виконання замовлень країни агресора, за фінансову винагороду з травня 2015 року по серпень 2022 року, використовуючи можливості громадських організацій, а також особистих контактів у ветеранських організаціях, вона здійснювала підривну діяльність проти України.

Для прикриття власної підривної діяльності, а також поширення дезінформації в інтересах агресора, підозрювана використовувала журналістські посвідчення. А зв’язок з російськими кураторами підтримувала через соцмережі та електронну пошту, куди і надсилала звіти щодо проведеної підривної діяльності.

Під час обшуків у неї виявили та вилучили матеріали, які підтверджують вчинення кримінального правопорушення.

Наразі жінці повідомлено про підозру у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

В СБУ та прокуратурі не називають її імені, але видання Еспресо, з посиланням на власні джерела, повідомляє, що це Інна Іваночко, яка очолювала Львівський обласний осередок ОПЗЖ з 2018 до 2020 року.

Фото: скрін.

08/27/2022

You cannot copy content of this page