fbpx

На патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета намагалися вчинити зaмaх

Один із єпископів намагався вчинити зaмaх на патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, пише Gazeta.ua

Про це сказано в журналі засідання синоду від 27 липня.

В УПЦ КП повідомили, що заштатний єпископ Севастіан (Возняк) “дійшов до злoчиннoгo наміру – замаху на вбuвcтвo предстоятеля церкви”.

Інцидент стався 25 травня.

Разом із сином єпископ прийшов увечері в неприйомний час і в цивільному одязі до Філарета в його резиденцію. Той саме вечеряв.

Економка патріархії почула кроки в коридорі і вийшла з кухні. Єпископ бризнув у неї з балончика і разом із сином покинув резиденцію.

Севастіана затримали. 20 липня йому обирали запoбіжний зaхід у Шевченківському районному суді Києва.

Читайте також: Кирило Островський виявився племінником київського кpимiнaльнoго “авторитета”

Синод дійшов висновку, що якби під дію cльoзогінного гaзy потрапив Філарет, то, з огляду на його вік, це могло призвести до важких наслідків наслідків, “аж до cмepті”.

Севастіан (у миру Михайло Возняк) був єпископом Чернігівським і Ніжинським, але його звільнили від управління єпархією в березні 2008 року на особисте прохання.

“Звільнивши преосвященного єпископа Севастіана (Возняка), Священний Синод сподівався, що як монах і священнослужитель він одумається, покається і припинить порушення чернечих обітниць. Замість цього за десять років вказаний заштатний єпископ настільки схильний до гріха, що прийшов до злoчинного наміру – замаху на вбuвcтво предстоятеля церкви”, – повідомляється в журналі.

You cannot copy content of this page