fbpx
Без категорії
На перший погляд це звичайна пара, але варто тільки камері опуститися нижче(фото)

Одним з найщасливіших днів у нашому житті є весілля. Що може бути зворушливіше моменту, коли наречений виносить усміхнену наречену з РАЦСу на руках, а гості їм аплодують і бажають щастя?

У цій історії все сталося трохи інакше, саме тому вона і облетіла весь світ, торкнувшись серця багатьох, зібравши мільйони лайків і проникливих коментарів. На цьому весіллі носила на руках свого чоловіка… наречена.

Джессі з дитинства хотів стати вiйськовим. У 2003 році він вступив в морську піхоту, але 6 років тому під час служби в Афгaнiстані він потрапив в епіцентр вибуxу. Лікарям довелося ампyтyвати хлопцю обидві ноги.

«Я весь час був в свідомості, – згадує Джессі. – Це було важко, перш за все, морально. Але моя сім’я весь час підтримувала мене. Завдяки щирій підтримці рідних і вірі в краще, я зміг пройти через все це».

Читайте також: “Тій, хто покохає мого сина”: зворушливий лист майбутній невістці

Джессі прийняв своє нове тiло і навчився вести активний спосіб життя навіть без ніг.

Зі своєю майбутньою дружиною Келлі він познайомився на змаганнях з плавання. Вони відразу ж закохалися одне в одного і незабаром зіграли весілля

Коли пара поділилася своїми весільними фотографіями на Фейсбуці, вони викликали загальне захоплення. Люди з усього світу висловлювали молодій парі слова підтримки і захоплення. Але закохані не бачать в своєму становищі нічого особливого.

«Ми такі ж, як і багато інших пар», – заявляють Джессі і Келлі.

Ця пара – приклад справжньої любові, для якої не існує ніяких перешкод. Поділіться цією зворушливою статтею зі знайомими!

Опубліковано 22 січня 2019 року

facebook