fbpx

На тлі оголошеної кремлем так званої “часткової мобілізації” військовий експерт оцінив можливість повторного наступу на столицю

На тлі оголошеної путіним так званої “часткової мобілізації” все більше українців тривожить думка, чи може кремль зважитись на повторний наступ на столицю України.

Олег Жданов, відомий в Україні військовий експерт оцінив ризики і дав відповідь на це запитання.

Цитуємо:

“Щоб опанувати всю Україну, треба збирати армію десь на мільйон осіб, не менше. Це мінімум. А ми ж не сидимо, склавши руки. Ми отримуємо військову допомогу, навчаємо своїх військовослужбовців… Путін швидше за все розраховує на нову кампанію на весну, то там, можливо, треба буде й більше (ніж мільйон – ред.) Чому? Бо ми найбільша країна Європи. А вони (росіяни – ред.) технологічно й професійно деградують в плані підготовки особового складу, техніки й озброєння.

Зрештою вони все одно повертаються до радянського озброєння, яке стоїть на довготривалому зберіганні. А ми навпаки ростемо в плані професіоналізму, навчаємо військовослужбовців у західних навчальних центрах і отримуємо сучасні західні зразки озбрoєнь. Що б там не казали, які б суперечки й дебати не тривали, все одно Захід дає нам ту зброю, яка необхідна. І я думаю, що ми дійдемо й до оперативно-тактичних рeкет із дальністю до 300 км. Я думаю, що це питання найближчого часу. І з літаками будемо можливо вже наприкінці цього року, а, може, й раніше. Ну і решта озбрoєнь.

Подивимося, щоб нам дасть 1 жовтня, початок процедури ленд-лізу. Сподіваюся, що партії озброєння налічуватимуть від 100 одиниць і більше”

22,09,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел. Колаж

You cannot copy content of this page