fbpx
Дозвілля
На якому пальці жінка носить перстень, таку долю вона собі створює

Жінки здавна схильні носити прикраси і в природі жінки притаманне прагнення до краси. Але мало хто знає, що надягаючи на себе прикраси, ви запускаєте потужні програми, які можуть поліпшити вашу долю, а можуть і суттєво зіпсувати вам життя. Від того, на який палець одягається перстень, залежить його вплив на нашу долю.

Отже, всі ви напевно чули, що ліва і права рука відрізняються не тільки здібностями виконання щоденних життєвих функцій.

Встановлено, що права рука – чоловіча, активне носіння прикрас на пальцях правої руки допомагає нам активізувати певні сфери або аспекти нашого життя.

Ліва рука – жіноча і пасивна. Носіння прикрас на пальцях лівої руки можуть захистити нас від певних ситуацій і енергій.

Мають значення тут і метали. Золото, як активний, метал. Активізує енергію.

Срібло – гасить і захищає.

На який палець одягається перстень

Великий палець символізує голову.

Великий палець правої руки відповідає за логіку, за чоловічий розум. Якщо у вас не вистачає цих якостей. Ви можете носити на цьому пальці золоту прикрасу з яскравими каменями червоного, оранжевого або жовтого кольору.

Якщо ж навпаки, ви хочете трохи нейтралізувати свою прагматичність, то носіть на великому пальці правої руки або на великому пальці лівої руки срібну прикрасу з каменем холодного кольору. Це допомагає підсилити інтуїцію, медитувати і розвиватися духовно.

Якщо ви одягнете на великий палець лівої руки золоту каблучку, то ці енергії допоможуть вам матеріалізувати інтуїтивні знання. У вас різко підвищуються шанси на отримання визнання і матеріальної віддачі від ваших духовних пошуків.

Вказівний палець – це наше его і наша сила.

Чому так неприємно, коли хтось тицяє в вас пальцем? Вказуючи на щось, він випромінює потужний потік енергії. Вказуючи на людину, можна пробити його ауру, ми втручаємося в його особистий простір – від цього дискомфорт.

Якщо людина починає вимовляти щось гнівне і тикати в іншого пальцем- це загрожує пробоєм аури і впровадженням цих шкідливих програм. Особливо це стосується вказівного пальця правої руки-активної і чоловічої.

Якщо ви допускаєте такі неусвідомлені дії, краще пом’якшити цю енергію -адже все повертається до вас рано чи пізно завдяки закону карми. Для цього на вказівному пальці можна носити срібну прикрасу з холодними каменями. Срібло буде нейтралізувати навіть ваше бажання “тикати” на когось пальцем.

Носіть срібло на вказівному пальці правої руки. Цим ви підстрахуєте інших від своїх неусвідомлених дій.

Та й на вказівному пальці лівої руки корисно носити срібло – цим ви страхуєте самі себе.

Золото на вказівному пальці краще не носити.

Він як антена і підтягнута вгору з’єднує нас з божественним (зверніть увагу на ікони святих).

Якщо вам потрібно прийняти рішення підніміть вказівний палець правої руки до неба, попередньо знявши срібло, і задайте Небесам запитання. Відповідь прийде.

Носіння прикрас на середньому пальці – найбільш небезпечний захід. Це несе нам активізацію кармічних програм і сюрпризів долі. Слабких це може зламати, сильних – зробити ще сильнішими. Все це потрібно для того, що відпрацювати кармічні завдання якомога швидше і перейти на наступний рівень свого розвитку. Але якщо ви не відчуваєте в собі зараз сил пройти випробування, краще не носіть персні на середньому пальці правої руки.

Середній палець лівої руки навпаки допоможе пом’якшити гострі кути, тому що від них все одно нікуди нам не дітися, і навіть може дещо їх відстрочити. Але це обов’язково має бути срібло і якщо камені, то холодних відтінків.

Безіменний палець відповідає за успіх, сім’ю, любов, реалізацію в соціумі. На безіменному пальці правої руки треба однозначно носити золото, щоб активізувати всі ці сфери життя.

На який палець одягається обручку

Окремо хочеться сказати про обручку, яку якраз прийнято носити на безіменному пальці правої руки. Енергетичний сенс обміну перснями на вінчанні в об’єднанні божественних енергій і своєрідна прив’язка один до одного.

Більш сприятливі золоті персні. Вони дають власникам активність в шлюбі, творення відносин.

Срібна обручка робить людину пасивним і навіть егоїстичним у відносинах. Її власник може не прагнути щось дати іншому, а більше очікувати і навіть вимагати любові і турботи до себе. Не випадково деякі чоловіки вибирають саме срібні персні з церкви.

При розлученні вважається за необхідне або повернути перстень з рук в руки колишньому партнеру, даючи обом при цьому свободу, або перемістити його на безіменний палець лівої руки. Якщо цього не зробити, подальше життя може не скластися.

Носіння обручки на лівій руці нейтралізує енергії колишнього шлюбу і дає можливість швидше зустріти нового партнера. Якщо його просто покласти в коробочку, то енергетично воно буде підтримувати вже фактично розірваний шлюб.

Мізинець символізує практичний розум, інтуїцію, комунікабельність і товариськість. На мізинці правої руки добре носити золоту прикрасу і ще краще з червоним каменем. Це дозволить вам розвинути комерційний талант, легко домовлятися і укладати угоди.

Срібло на мізинці правої руки носити рекомендується тільки в разі, якщо ви втомилися від активного способу життя і вам потрібен перепочинок.

Можна тут застосувати середній варіант: золото, або срібло з позолотою плюс зелений камінь. Така прикраса на мізинці правої руки дозволить вести активне життя з перепочинками, не дасть упустити можливості і залишитися без засобів до існування.

Мізинець лівої руки-теж досить нeбeзпeчний в сенсі носіння прикрас. Носити щось на цьому пальці можна тільки тим, хто збирається піти з соціуму, готовий до відлюдницького способу життя і має матеріальну підтримку.

В іншому випадку ви можете піти по світу і перетворитися на вовка-одинака.

Дотримуючись таких нехитрих правил, ви зможете активізувати в своєму житті потрібні енергії і скоригувати ті, які вам зараз недоречні.

Джерело.

You cannot copy content of this page