fbpx

На Закарпатті жінка намагалася приворожити суддю

Курйозний випадок стався 22 березня, вранці у приміщенні Міжгірського районного суду на Закарпатті. Камери відеонагляду зафіксували у коридорах на другому поверсі установи дивну поведінку відвідувачки, пише PressCentr.

Як розповіли у прес-службі суду, жінка вийшовши із туалету, де ймовірно готувалася до ритуалу, перед дверима кабінету одного із суддів на підлозі розсипала невідому речовину. Пізніше з’ясувалося, що це були мак і сіль. Причому вона намагалась робити це непомітно, очевидно, усвідомлюючи, що її дії можуть бути зафіксовані.

До речі, за народним повір’ям, заговори на мак роблять, аби завоювати прихильність тієї чи іншої особи, або щоб «приспати» її пильність і спонукати на вчинення певних дій.

Слуги Феміди припускають, що таким чином жінка хотіла вплинути на суд, який мав розглядати справу когось із її рідних.

Читайте також: Подвійне вбuвcтво юнаків на Львівщині: стало відомо, ким виявився злoвмисник

За це жінка може поплатитися штрафом у розмірі від 850 до 2550 гривень, кажуть у суді. І нагадують, що статтею 376 ч. 1 ККУ передбачено кpимінальну відповідальність за втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення. Такі дії караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців. Окрім цього, статтею 185 -3 ч. 1 КУпАП передбачено і адміністративну відповідальність, зокрема за вчинення будь-яких дій, які свідчать про явну неповагу до суду або встановлених у суді правил.

You cannot copy content of this page