fbpx
Події
На Житомирщині виявлено двох колаборанток, одна з них-вчителька української мови

Служба безпеки України на Житомирщині виявила вчительку української мови – прибічницю збройної агресії російської федерації, – повідомляє пресцентр СБУ 12 червня.

“…Ще одна житомирянка-вчителька української мови міської загальноосвітньої школи переконувала своїх колег у тому, що президент Росії Путін хоче за допомогою «спеціальної військової операції» врятувати український народ від так званих «бaндерівців» та нібито допомогти нашій країні у боротьбі з «нациcтами». Відтак опір «аcвабадітєлям» є безперспективним і безглуздим”, – розповіли в СБ.

Інша жителька Житомира “відкрито переконувала місцевих мешканців, що введення військ РФ в Україну (як і запровадження так званої «політики Путіна») продиктовано нібито виключно необхідністю захисту російськомовного населення від утисків націoналістів. На її думку, «спецоперація» йде лише на користь розвитку нашої держави і її населенню та знищить існуючий в Україні «нациcтський» режим.

Також жінка звинувачувала українську владу у брехливому висвітленні дій окупаційних військ в нашій державі, у перебільшенні та спотворенні фактів про повномасштабну війну проти України”.

Досудове розслідування з цих приводів за ч. 1 ст. 111-1 ККУ (колабораційна діяльність) провадять дізнавачі Національної поліції, пише Новинарня.

Фото: ztu.edu.ua.

06/13/2022

You cannot copy content of this page