fbpx

Найчарівніші жінки за знаком зодіаку

Всі жінки прекрасні, це поза всяким сумнівом, проте найпривабливіші з них – це не обов’язково найкрасивіші.

Звичайно, хтось володіє і красою, і харизмою, і розумом одночасно. Астрологи розкажуть, представниці яких Знаків Зодіаку найбільш привабливі.

Найцікавіші жінки, на думку чоловіків, – це ті, хто вміє дарувати емоції, привертати увагу і, що найголовніше, утримувати його. Найменше чоловіків приваблюють егоїстичні жінки. Дама, на думку більшості чоловіків, повинна дарувати легкість і провокувати чоловіка на якісь позитивні емоції. Звичайно, не завжди виходить дарувати позитив в сучасному світі, але саме він і залишається головною причиною того, чому чоловікам одні дами подобаються, а інші ні.

Жінка-Овен

Овни дуже подобаються чоловікам, тому що вони мають безліч рис характеру, схожих з чоловічими. Ці жінки можуть здаватися привабливішими, ніж інші, тому що часто поділяють чоловічі захоплення і хобі, а для зав’язки розмови і залучення уваги це відіграє визначальну роль. Овни, як правило, ще й виглядають вельми привабливо. Словом, ці дами можуть вважатися кандидатками на лідируючі місця в рейтингу привабливості. Єдина проблема Овнів – їх прямолінійність, яка іноді грає проти них.

Жінка-Телець

Тельці приваблюють своєю зовнішністю. У плані зовнішнього вигляду з цими жінками не зрівняється ніхто, але в іншому у жінок-Тельців великі проблеми. Дуже часто вони занадто сильно зациклюються на собі, забуваючи про те, що любов і відносини вимагають взаємності. Їх пороки компенсуються зовнішнім виглядом, але не завжди. Головна слабкість Тельців – їх надмірне честолюбство. Якщо ви запитаєте, у кого найвища самооцінка з усіх дівчат, то більшість чоловіків скаже, що саме у Тельців. Грати в любов поодинці чоловікам не до вподоби, тому Тельці підходять більше тим, хто любить добиватися любові.

Жінка-Близнюки

Ці жінки дуже непрості, хоча спочатку може здатися зовсім навпаки. Вони проявляють інтерес до всіх чоловіків, але це не означає, що всі їм до душі. Їм подобаються чоловіки розумні і харизматичні, тому що вони і самі є такими. Близнюки дуже дивні і незрозумілі, тому чоловіків тягне до них, як магнітом, завжди і всюди. Чоловікам здається, що дівчата і жінки, народжені під цим повітряним Знаком Зодіаку, особливі. Звичайно, це так, але не настільки, щоб так сильно захоплюватися ними і занурюватися в них без оглядки. Близнюки приваблюють своєю простотою і одночасної неприступністю.

Жінка-Рак

Жінки, які були народжені під цим Знаком, дуже прості. Це і є їх головна перевага. Приваблюють чоловіків вони своєю статністью, але далеко не всім подобаються їхні нескінченні розмови про дітей, про сім’ю, про майбутнє. Раки дуже «дорослі», тому подобаються вони або тим, хто мріє одружитися якомога швидше, або тим, кому вже за 40. Чоловіків, які молодші за них самих або рівні їм за віком, вони вважають інфантильними апріорі. Спілкування через упереджене відношення не складається. Природно, це не поголовна «епiдемiя», але більшість Раків саме такі.

Жінка-Лев

Левиці – жінки яскраві. Вони схожі своєю відчайдушністю на Овнів, але не завжди дозволяють собі бути такими ж відкритими. Звичайно, зовнішній вигляд дає їм можливість здаватися дуже привабливими, але під час спілкування жінки-Леви рідко проявляють ініціативу. Вони люблять ігри розуму, війну за увагу. З левицею ви або самі стаєте милими кошенятами, або відразу розумієте, що вони – не ваш варіант. У довгостроковій перспективі Левиці просто нестерпні, але перше враження вони справляють просто карколомне, навіть якщо нічого не роблять для цього. Любовну сумісність з Левами розрахувати дуже складно.

Жінка-Діва

Одружити на собі чоловіка Діва може буквально по клацанню пальців. Ніхто не знає, чому Діви настільки привабливі. Цього не знають навіть самі Діви. Цим жінкам не потрібно давати багато свободи, інакше ви заплутаєтеся у відносинах так, що вибратися буде дуже складно. До сих пір астрологам причини практично незрівнянної привабливості Дів так і не відкрилися. Можливо, причина криється в їх особливій ​​самодостатності і силі характеру. Жінки, народжені під цим Знаком, ділять перше місце в рейтингу найбільш привабливих з Овнами.

Жінка-Терези

Терези красиві, приємні, але цього недостатньо для того, щоб називатися по-справжньому привабливими. Справа в тому, що чоловікам важливо відчувати емоційний зв’язок з дівчиною або жінкою, але Ваги занадто жіночні для того, щоб з ними мати безліч різних тем для розмови. У цьому полягає їх головна і єдина слабкість, яка не дозволяє їм увійти навіть в топ-5 найбільш привабливих жіночих Знаків. Це можна виправити, але на це може піти багато часу. Проводьте більше часу в чоловічій компанії, щоб навчитися азам спілкування на рівних. До шлюбу справа з Терезами доходить або дуже швидко, або не доходить зовсім.

Жінка-Скорпіон

Рівень привабливості Скорпіонів завжди різний на різних стадіях відносин. З ними простіше всього на початку і на стадії «усталених» відносин. Спочатку все нормально, але після того, як чоловік зближується з такою дівчиною, вона починає перевіряти його на міцність, причому дуже екстравагантними методами. Скорпіони – справжні тeрориcтки в любові, які можуть дозволити собі робити все, що душа забажає. Таким чином вони перевіряють обранця на «придатність». Багато хто навіть не усвідомлюють цього, але тиск чинять на чоловіків колосальний. Через це Скорпіонів важко сприймати як дійсно привабливих жінок. Ще вони мстиві.

Жінка-Стрілець

Стрільці жіночої статі – це ті ще інтриганки. Вони можуть в свої мережі зловити кого завгодно. Привабливості їм надає і почуття гумору, і динамічність, і чоловічі захоплення. У трійку кращих спокусниць вони входять абсолютно точно, тому що з ними не засумуєш ніколи – ні на початку відносин, ні в кінці. Стрільці жіночої статі дуже відкриті і вельми приємні в плані спілкування. Як правило, вони мають феноменальний успіх у чоловіків.

Жінка-Козеріг

Козероги привабливі зовні, і поговорити з ними є про що, але у чоловіків вони не користуються популярністю, тому що представницям цього Знака дуже складно сприймати відносини які надто швидко розвиваються. Козероги дуже довго звикають до людини і повільно йому відкриваються, тому привабливими чоловіки їх бачать тільки на самому початку відносин. Недовірливість жінок-Козерогів і їх скритність не дозволяють називати їх одними з найбільш чарівних. Так, якийсь шарм є, але він не розвивається в щось більше так, як хотілося б. У всьому винні залізобетонні життєві принципи.

Жінка-Водолій

Водолії входять у трійку найбільш цікавих жінок. Ці дами легкі на підйом, вони розумні і завзято, мають чудове почуття гумору. У них є все для того, щоб виробляти чудове враження на чоловіків. Єдиний їхній мінус – легковажність. Вони обожнюють дружити з чоловіками, тому можна легко сплутати їх симпатію з дружбою. Якщо ви думаєте, що жінки-Водолії роблять це навмисно, то ви помиляєтеся. Просто у них немає чіткого механізму розподілу любові і дружби. На жаль чи на щастя, але це так і це незмінно в більшості випадків.

Жінка-Риби

Риби – це Знак досить чуттєвий. Жінки-Риби до кінця не усвідомлюють своєї краси і привабливості, що заважає їм користуватися цим сповна. Більшість представниць цього Знака Зодіаку не знає, наскільки вони привабливі для чоловіків. А причин привабливості багато. Серед таких – особливий склад розуму, творчі здібності, харизма. З Рибами рідко буває нудно, але витягнути їх з дому, із зони комфорту, дуже складно. Через це чоловіки швидко можуть втратити до них інтерес.

Удача в любові – це не доля сильних. Домогтися максимальних висот в любові може кожна жінка, причому незалежно від приналежності до того чи іншого Знаку Зодіаку. Удача в любові – це результат досвіду, хитрості, та бажання.

Читайте також: “Субсидії по-новому”: що чекає на українців

Джерело.

You cannot copy content of this page